Баги, вельми вдячні за багрепорт

Discussion in 'Обговорення гри' started by condor_fly, Sep 20, 2016.

 1. qTiger

  qTiger Member

  Що у вас ща такий маркетинг, що так довго додає нові ДЛЦ і нові обновлення на gog.com. Це смішно, бо я хочу потратити гроші на ваш продукт, а його нема в магазині. І не можу грати в онлайні, бо вимагає нову версію. Та мені простіше скачати піратку і ввести ключ. І економія на ДЛЦ. Получу безплатно! Хотя вона мені не потрібна. Обновіть версію гог ком! Не можу зайти в онлайн! Це вже не перший такий випадок! Чому такі тормоза. Адміни на форумі навіть не відписують!
   
 2. qTiger

  qTiger Member

  Обновлення на gog.com буде чи не буде?
   
 3. qTiger

  qTiger Member

  Як мені обновити гру для онлайн гри? Я купив на gog.com. Там відповіли ще в понеділок що тестують, а дальше взагалі перестали відпвідати.
   
 4. Foxzibit

  Foxzibit Administrator Staff Member

  Приблизно завтра гра має бути і на Gog
   
 5. qTiger

  qTiger Member

  Це вже не перший раз, коли Gog тормозить з обновленням. Цілий тиждень вони обновляють гру, а я не можу зайти в онлайн. Я гру купив тільки раді мультіплеєра!
   
 6. qTiger

  qTiger Member

  глобальний чат не працює
   
 7. qTiger

  qTiger Member

  що з глобалем? Не можу писати в глобалі!
   
 8. qTiger

  qTiger Member

  чат не працює
   
 9. qTiger

  qTiger Member

  не можу змінювати профіль!!
   
 10. StepanKryha

  StepanKryha New Member

  Чому ви ніяк не можете полагодити цей @#% маркер? Залишилось всього 10 днів до повного року, але маркер як був так і є під текстурами каміння. Невже ви цього не бачите?
   
 11. БоевойБосяк

  БоевойБосяк Active Member

  Якось на стрімі Євген Григоврович відповідав на це питання. Нічого робити з цим не будуть. Мабуть це пупер-дупер фішка. Мене теж дратує такий маркер. Бо він просто в очі кидає штучність будівлі. Замість того щоб навпаки - гарненько вписати в інтер'єр. Для чого це? Но як казав класик: "Тримайтеся і усього вам доброго".
   
 12. StepanKryha

  StepanKryha New Member

  Неймовірно... Якщо ж вони і справді нічого не робитимуть - це означає, що їм все одно на гравців та баги, які були ще з самого початку. Я так розумію, про оптимізації з великою кількістю юнітів годі й питати. :(
  Дякую за відповідь. :)
   
 13. БоевойБосяк

  БоевойБосяк Active Member

  Обіцяли малим коштом дороблювати різні недоліки. Чи входить маркер до цієї купки невідомо. В грі ще багацько маленьких недоліків які потрібно було б "відшліфувати". Але напевно якось іншим разом.
  Колись про оптимізацію казали що будуть займатися опісля останнього доповнення. Але справа настільки занепала, що мабуть покращення оптимізації ми не дочекаємося.
  Тобто потроху щось колись десь зроблять. Конкретику не питайте бо й самі не знають.
   
 14. [-NF-]Baton

  [-NF-]Baton Active Member

  upload_2017-9-12_22-44-58.png
  Инфа по поводу сталкера и планы на игру
   
  StepanKryha likes this.
 15. БоевойБосяк

  БоевойБосяк Active Member

  Цікаво, якщо вони не планують робити "великих доповнень", чим вони будуть займатися 2 роки? Чи робота буде йти занадто повільно?
  А якби вони дійсно відносилися до гри "з особливістю", то б любим чином покращили оптимізацію. Без неї нова гра все одно програє оригіналу. Що не роби. А це безглуздо.
   
 16. J0keR

  J0keR Well-Known Member

  это русский язык через гугл-транслейт прогнали? )) чуть язык не сломал, пока читал...
   
 17. J0keR

  J0keR Well-Known Member

  все работы - это поддержка сервера, не более того
   
 18. БоевойБосяк

  БоевойБосяк Active Member

  Цілковито підтримую. Уся ця "робота" над грою в 2 роки - це усього лише банальна підтримка.
   
 19. [-NF-]Baton

  [-NF-]Baton Active Member

  Прямая речь
   
 20. Лев

  Лев Active Member

  Десь зо тиждень тому помітив такий баг:
  У мережевній грі військові формування, які ставляться на утримання позиції, не отримують бонус. Не знаю, як воно точно називається. Це коли іде полоска під кнопкою "утримувати позицію", а коли вона доходить до кінця, бійці отримують бонус до атаки і захисту. У мережевній грі такий бонус отримує лише хост (хто створив кімнату).
  Також постійно глючить показ юнітів, які добувають дерево, їжу та каміння. Неправильно вказується кількість людей на добуванні (занижується). (У всіх окрім хоста).
  Постійно мерехтить іконка "нічим не зайнятого юніта" (або, як я то називаю, ледаря). Мелькає, коли селянин очікує, щоб зайняти місце добування.

  Проблема з формуваннями передусім.
   
  StepanKryha likes this.
 1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
  By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
  Dismiss Notice