Баланс

Discussion in 'Побажання' started by Foxzibit, Nov 9, 2016.

?

Яка на вашу думку найсильніша нація?

 1. Алжир

 2. Австрія

 3. Туреччина

 4. Англія / Франція

 5. Польща

 6. Пруссія

 7. Росія

 8. Іспанія / Венеція

 9. Швеція

 10. Україна

Results are only viewable after voting.
 1. Doliv

  Doliv New Member

  не замечал спасиб
   
 2. LordWeider511

  LordWeider511 Member

  Привіт. В цілому останній патч, це просто бомба :). Але є одна пропозиція по балансу. Вона стосується гаубиць.

  Гаубиці повинні стати набагато точнішими!

  Після патчу гаубиці стали менш імбоватими, але втратили свої властивості. Тут проблема не у дальності, і не у тому, що вони тепер не кладуть одразу пів пачки військ. Основна проблема в тому, що вони страшно мажуть. Раніше постріл гаубиці з 1 точністю гарантовано знищував багатостволку, або гарантовано влучав у зону яку я вибрав. Заради цього варто було пожертвувати швидкострільністю. Зараз не влучає. Так у неї стало більше ХП, але по суті тепер це та сама пушка (де стрільба іде батареєю), тільки з меншою дальністю, і 2 рази меншою швидкострільністю. Щоб щось знищити у ворога, тепер треба одразу багато гаубиць бо толку з них мало, ті самі пушки значно ефективніші. Хай ще більше мажуть :) Але у них швидші апи на швидкість виробництва робляться, і в бою вони далі, і частіше в 2 рази стріляють. Тобто як не крути гаубиця це таке дороге задоволення (Утримання дешевше тут не при чому), з низькою ефективністю. Єдиний її плюс у тому, що коли вона вже побудована, вона їсть менше золота ніж пушка. Але така вигода на справді дуже сумнівна. Сила гаубиці була завжди у кращій влучності і це треба повернути.
   
 3. LordWeider511

  LordWeider511 Member

  Привіт. Достатньо вже награв з новим патчем, щоб можна було сказати по балансу. В цілому новий баланс подобається більше ніж минулий, але є явні недоліки:
  Як не мене стрільці такі як пандур, шотландець і т д. повинні отримати більшу дистанцію атаки. Так десь на 300. Тоді в них буде сенс.
  Іспанія: не зрозуміла унікальність мушкетеру 17-го сторіччя. Він програє всім мушкетерам через те, що довго створюється. і його використання стає не доцільним.
  Україна: Сердюкам необхідно збільшити вартість останніх апів. Необхідно додати 25000 золота в VI ап, 12500 золота в VII-й. Бо зараз єдиний шанс проти України це гармати. Після виходу в 18 сторіччя, Європа починає будувати казарми 18 сторіччя, а Україна замість цього робить апи в академії. Ну і коли вона приходить то сердюки вже з 40 шкоди, а стрільці Європи без апів в академії. І ніякі драгуни 18-го і мушкетери 18-го тут не рятують.
  Польща: ап на пікінерів з захистом проти мечів це останній ап в академії. Без нього ці піки повністю не ефективні проти легпехів, рундашир, кінноти. Тобто може бути 6 апів на захист, але проти мечів можна вважати що цих апів просто немає - захист =0. Фактично Польща яка грає піки + рушення, може бути вбита звичайними голими рундаширами якщо вона не зробила захист до кінця.
  Нідерланди: Драгун 18 сторіччя не має сенсу. Він програє звичайним драгунам в любих тестах, в тесті по швидкості знищення інших юнітів він ще стає менш ефективнішим з появою кірас. Коротше ситуація виглядає так, що стандартний драгун набагато краще від цього, а так не повинно бути.
  Данія: Данія виглядає кращим вибором ніж Нідерланди бо там стандартні драгуни. Але треба щось робити з її мушкетерами. Що саме мені важко сказати, але вони не дають Данії тої переваги яку повинні давати. В цілому я би сказав що вони гірші звичайних мушкетерів.
  Саксонія: Необхідно повернути гвардійця в 17 сторіччя. Те що кірасир в лобовій програє гвардійцю нічого не значить. Гвардієць проти інших юнітів це гірше ніж кірасир. І з цим треба щось робити.
  Алжир: У Алжира повинен з'явитися стріляючий бедуїн.

  В цілому у мене така думка, що у кожної нації повинно бути хоча б по одному унікальному юніту в кожному сторіччі. Унікальні юніти повинні давати перевагу але вона не повинна бути значною. Не повинно бути такого, що унікальний юніт гірший за простий.

  Думаю варто додати в гру опцію 5, 15 і 25 ПТ.
  Утримання позиції повинно працювати у всіх а не тільки у Хоста.
   
 4. HangarWarrior

  HangarWarrior Administrator Staff Member

  Дякуємо Вам за Вашу думку!
  Ми детально її проаналізуємо та приймемо до уваги.
  Гарної гри!
   
 5. LordWeider511

  LordWeider511 Member

  Привіт. Новий баланс, що вийшов з пустелею фактично вбив стратегічну компоненту в грі. Зараз любі юніти які не побудуєш це просто підсилення для пікінерів. Мушкетери з казарм мають сенс тільки за повної прокачки їх в академії включаючи силу пострілу. Як було раніше - Спочатку грали в пікінерів, а далі був вибір, далі качати пікінерів і йти в драгун 17-го а потім і 18-го, чи швидко переходити в рейтар для контри пік і будувати мушкетери 17-го. Прокачка пік після 5 левелу фактично уповільнювала розвиток тому повна прокачка пік мала сенс якщо йти в драгун зі стаєнь, з швидким виходом в 18 сторіччя, і артою яка контрила мушкетерів, а в 18 сторіччі робилися драги 18-го з гарним пострілом, що вбивали рейтар. Тобто була динаміка. Не пішов вчасно піками, законтрили рейтарами, не докачав пік і пішов в драги рейтари вбили. Зараз все це не має сенсу. Зараз пікінери це ударна сила яка може бути зупинена тільки вежами в купі з гарматами, але вежі та гармати по карті не бігають, важкої кавалерії нема. є лише мечники/пікінери на жирних конях, з пришвидшеним рухом для тактики. Стрільців також нема. Без рейтар вони нічого не можуть. Тому навіть на 20 пт краще зробити піки, 3 казарми, апи шахт до3-го левелу, і деф з 4 веж на всяк випадок. Далі вбивати того, хто вежі не побудував. Після першої атаки гра переходить в стадію захисту, окрім випадку ящо не добили якогось нуба. Треба сидіти, допомогати союзникам нубам і робити нормальні війська та артилерію... це хвилин 20... після 20-ї хвилини.. ПОчинаються лаги так як іти в атаку немає чим, і сенсу...

  Коротше пропонується повернути нормальний захист рейтарам, як це було раніше. Повернути назад апи стрільцям, вони і раніше були слабкі, а зараз їх просто немає... Бо навіть якщо повернути рейтар, стрільці будуть повністю ніякі через те що потуги скорострільності будуть законтрені кірасами... Занадто багато ресурсів там треба стрільцям, краще 3-я казарма і піки.

  Ще один баг такого розвитку в тому, що битва на піках дуже залежить від тактики бою. МОжна мати ідентичні війська і перемогти з 2-зовою перевагаю. Це просто механіка пік. А контри цьому крім веж немає, і нерф офіцерів тут не допоміг :) Просто замість офіцерів тепер піки...

  Що стосується артилерії, то її також зробили ніякою. Для того щоб вона вбивала, повинно бути 3 депо і 15 гармат як мінімум. Інакше, це просто бездарні вкладення коштів. Враховуючи ціни та ефективність артилерії, тепер це не окрема стадія в яку можна вийти для контри стрільців, але ціна артилерії, швидкість виробництва та ефективність така, що краще докачати пік, ніж іти в неї... Коротше останні зміни в баланс юнітів це кал...
   
 6. LordWeider511

  LordWeider511 Member

  Привіт.

  Саксонія та баварія мають одного і того ж європейського рейтара. Але шкода рейтара з максимальними апами за Саксонію на 2 менше ніж за Баварію? Як це так?
   
 7. БоевойБосяк

  БоевойБосяк Active Member

  Ще в перших козаках більшість юнітів була однаковою. Але на справді вони рахувалися як "окремі". Баварський рейтар - це саме баварський, а не загальноєвропейський, як може здатися. Хоча вигляд має той самий. Тому й параметри різняться, бо це "різні" юніти, як і шведський рейтар. Незважаючи на те що саксонський та баварський рейтари виглядають однаково, а шведський інший - усі вони "унікальні".
  В третіх козаках принаймні візуальна різниця між більшістю юнітів є в наявності (хоча й не без суперечностей). А тому дійсно, має сенс "стандартизувати" решту, однакову з вигляду братію.
   
 8. J0keR

  J0keR Well-Known Member

  в к1 у этих 2-х юнитов начальные и итоговые хар-ки были одинаковые, только отличалась прокачка на первых трех этапах: 2-3-4 против 1-3-5
   
 9. БоевойБосяк

  БоевойБосяк Active Member

  Таке саме було й у англійських кірасира та гусара. Практика показала що така "різниця" між юнітами вельми неважлива. Єдине, що я згадую, що суттєво впливало на гру - так це початкова вартість прокачки прусського, датського та баварського пікінерів. Усі інші характеристики та зовнішній вигляд цих юнітів були "як у всіх". Але з початку гри, поки економіка ще не стала на ноги, настільки дорожча перша прокачка була замітною. Усі інші типи "різних" прокачок та характеристик "однакових" юнітів на рівні "а я й не знав що тут різниця", настільки вони (не) впливають на гру. Саме тому має сенс "стандартизувати" решту однакових за виглядом юнітів, що поки що залишилися. Аби не бентежити без надібності гравців.
  І в решті решт, чому досить у Англії залишається настільки дорогий за залізом перехід у 18-те століття? В цьому не було сенсу ще в перших козаках. З новим глобальним ребалансом це взагалі виглядає дійсно на рівні бага.
   
 1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
  By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
  Dismiss Notice