Баталії

Discussion in 'Побажання' started by Davu, Jul 23, 2015.

 1. Davu

  Davu Member

  В перших козаках був такий тип гри як баталії. Який не дуже користувався популярністю. В цьому пості пропоную обговорити яким би ви хотіли бачити цей режим і чи потрібний він взагалі в К3.

  На мою думку це дуже перспективний мод гри який я б хотів бачити в К3, але при певному доопрацюванні. Основні зміни які б я хотів бачити це:
  1) Можливість введення декількох гравців в кожній команді. Скажімо в кожній армії є генерали які керують корпусами піхоти, кавалерії, легкою кавалерією, артилерією і т.д. І вони повинні координувати свої дії між собою.
  2) Більше гнучкості в виборі військ, і тут можливо краще навіть ввести окремий режим "швидка битва". Ідея в тому, що перед боєм кожен сам може вибрати собі армію на певну суму ресурсів.
   
  Lukas_Svann and condor_fly like this.
 2. condor_fly

  condor_fly Administrator Staff Member

  1. маєш на увазі, що кожен генерал буде представляти окремого гравця?
  2. хороша фішка, стягнута з тоталвара;)
   
 3. Davu

  Davu Member

  саме так
  Не буду приховувати навіяно тотал варом) але взагалі таке є і в інших стратегіях наприклад WarGame, там і система виклику підкріплення є, що також можна додати в К3.
   
 1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
  By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
  Dismiss Notice