Вдосконалення команди "точка збору"

Discussion in 'Побажання' started by [UKRAINA]RadisT, Feb 3, 2016.

 1. [UKRAINA]RadisT

  [UKRAINA]RadisT New Member

  Проблемою було в К1, що встановлювалася лише одна точка збору і нові юніти які виходили з будинків(казарм, ГЦ, конюшень і т.д.) йшли до вказаної точки збору по найкоротшому шляху і вплинути на це ніяк не можна було(тільки в ручну виділяти юнітів і вказувати їм шлях).

  Було б добре, якщо можна було б будувати свій шлях до точки збору. Для прикладу реалізувати це як у командуванні з юнітами через shift. Коли юнітів вибрати і зажати shift можна вказати декілька точок і юніти послідовно йдуть в першу точку, як досягнули першої вказаної точки, йдуть до другої, як до другої дойшли йдуть в третю і так по всіх точках до кінцевої, йдучи заданим шляхом.

  Так ось пропоную ввести таку ж функцію для точки збору. Тобто, вибравши потрібні будинки, гравець зажимає комбінацію клавіш ctrl(встановити точку збору) та shift і задає декілька точок на мапі. Нові юніти, котрі вийшли із будинків, йдуть до першої точки, звідтам до другої, з другої до третьої і так йдуть до кінцевої точки назначення. Дуже часто не вистачало такої опції.
   
 2. Mark Kandaurov

  Mark Kandaurov Well-Known Member

  А зачем игроку может это пригодится? Лично я не вижу для этого применения.
   
 3. [UKRAINA]RadisT

  [UKRAINA]RadisT New Member

  1. На шляху до фронту між військом і казармами будуть рельєфні перешкоди (вода, непрохідні гори, непрохідні ліси, будинки і т.д.). Це створить затори і понизить прохідність поповнення до фронту.
  2. Перекриття поповнення ворожою армією з флангу. Зазвичай цього можна уникнути, якщо поставити збір війська в іншому місці, але з нового місця їх потрібно ручками підводити до фронту. Це зайвий час та відволікає від бойових дій.
  3. Якщо ви у цьому не бачите застосування, вам ніщо не заважає використовувати точку збору як єдину і військо ваше буде йти як йшло завжди у К:ЗВ.
   
 4. condor_fly

  condor_fly Administrator Staff Member

  1. Заторів більше не буде - новий рушій гри не дозволить.
  2. Правильно водити війська це і є основа воєнної стратегії. Скажіть прямо, що не вистачає часу щоб правильно торгувати каменем на ринку:)
   
 5. [UKRAINA]RadisT

  [UKRAINA]RadisT New Member

  Ну а як щодо цього?
  Це ж по-дурному, коли поповнення з казарми на фронт йде прямою колоною на ворожих стрільців, коли їх можна банально обійти.
   
 6. condor_fly

  condor_fly Administrator Staff Member

  Хто ж поповнення на фронті збирає? Поставте точку збору на закріпленій позиції втилу і ведіть його руцями до фронту.
   
  Лев likes this.
 7. Mark Kandaurov

  Mark Kandaurov Well-Known Member

  Всегда так делал, посему и не вижу смысла в прокладывании пути. Хотя если сделают так как просит ОП, то может и буду пользоваться даже.
   
 8. [UKRAINA]RadisT

  [UKRAINA]RadisT New Member

  гра на мільйонах(спідвар, деф, аоп) завжди поповнення йде прямо на фронт особливо мясо. Ще й будують казарми близько до фронту. І якраз типова тактика зайти драгами у фланг якщо поповнення мяса із пік йде збоку під кутом до фрону і успішно відстрілюється, послаблюючи ворога. Звісно що ІРЛ таке поповнення відразу ж повинно змінити свій маршрут.
   
  condor_fly likes this.
 9. condor_fly

  condor_fly Administrator Staff Member

  Гра "струмками юнітів" I'm just love it!
  Чому поповнення йде відразу на фронт? Бо ніхто не хоче керувати та маневрувати масою юнітів а в той же час просто намагається спекулювати в ринку курсом каменю, щоб просто за рахунок більшої кількості золота найняти та задавити суперника більшою масою більш апнутих юнітів.
  P.s. класна тактика драгунського диверсійного загону проти "струмків" +
   
  Mark Kandaurov likes this.
 10. tohaad

  tohaad Member

  Це має сенс,але тоді ще було б чудово додати функцію,щоб після того,як хрест виходив з гц-одразу йшов будувати раніше зазначену точку,чи в наприклад в шахту,тоді б еконоився деякий час.Хоча для цього можна самому скрипт написати і забіндити під якусь клавішу)тоді це буде фішка не для всіх:cool:
   
 11. Лев

  Лев Active Member

  Чого мені завжди бракувало, то це відміни точки збору (ТЗ). Звісно, можна ТЗ поставити на будівлю-конвеєр. Але така функція була б корисною і зручною, особливо, коли треба одночасно відмінити ТЗ в 15 казармах.
   
 1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
  By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
  Dismiss Notice