Відповіді на ваші питання

Discussion in 'Новини' started by Foxzibit, Apr 3, 2017.

 1. Foxzibit

  Foxzibit Administrator Staff Member

  Любі друзі!

  Як ви пам'ятаєте, у минулу п'ятницю головний розробник Козаків 3, Євген Григорович, провів свій перший стрім на якому він відповів на ваші запитання.

  Ми підготували для вас найцікавіші питання зі стріму:
  1. Чи будете робити оновлений інтерфейс?
  Ні, ми від самого початку хотіли відтворити атмосферу перших Козаків, яка багатьом з дитинства знайома. Інтерфейс нам хотітися зробити дуже схожим та зрозумілим ... Більш оновленим його будуть швидше робити призначені для користувача модифікації.
  2. Чи будуть знижки на якесь свято?
  Ну, для нас вихід кожного нового доповнення і DLC завжди свято, тому ми намагаємося робити знижки під вихід DLC. І під вихід Шотландії, не виключено, теж буде знижка.
  3. Чому сьогодні не випустили Mac і Linux?
  Виникли технічні складності, але незабаром ми випустимо у відкритому доступі (відкрита бета), потрібно трохи почекати. Сильно недооцінили завдання.
  4. Чи плануєте ви проводити офіційні турніри?
  Так, вже працюємо над цим. Також підтримує турніри, які проводять інші хлопці.
  5. Як довго студія буде підтримувати Козаки 3?
  Точно будемо підтримувати гру перший рік. Ми обіцяли випустити 4 DLC для Делюкс користувачів, ми їх випустимо.
  6. А взагалі, абсолютно нові ідеї на ігри є?
  Ідеї є ... Так, ідеї є. І абсолютно нові, і не зовсім нові.
  7. Чи будете ви робити прогресію ціни драгунів-найманців при наймі через шифт?
  Після останніх нерфів драгунів вони вже перестали бути такою силою, яка просто перевертала всю гру, і вся гра зводилася до будівництва драгунів. Такої необхідності вже немає.
  8. Чи хочете ви вводити у гру клани?
  Хочемо вводити клани у гру. Необхідна річ, але це потрібно робити коли рейтингова гра вже буде стабільна, коли основні баги будуть закриті ... Тоді вже потрібно займатися кланами, адже за кланами майбутній розвиток гри.
  9. Чи будуть які-небудь мануали (керівництва) для моддінгу?
  Так, ми зробимо мануали. Зараз мануали робляться в основному силами самих модерів, ми зробимо їх цивілізовано, зі знаннями всіх деталей ... Але знову ж таки це питання декількох місяців ... Як мінімум ми будемо ще допрацьовувати редактор, щоб він був більш дружній для створення місій ... редактор для місій – внутрішній ... він функціонально дуже зручний, але він абсолютно недружній до нових гравців ... В планах є доопрацювати і сам редактор, щоб він був більш схожий на редактор перших Козаків…
  10. Чи плануєте ви робити гру кіберспортивною?
  Я думаю, що гру кіберспортивною робить гравець, а не розробник. Тобто, всі кіберспортивні ігри, які вийшли, були зроблені гравцями. І не просто гравцями, а найчастіше самі ігри були зроблені на основі модів ... Тобто сам розробник не завжди може гарантовано зробити кіберспортивну гру, а гравці можуть, вони не бояться експериментувати.
  11. Чи буде додана можливість грати за один колір, як у перших Козаках?
  Так, я хочу додати цю можливість. Грати за один колір - це дуже круто. Сподіваюся зробити це протягом 2-3 патчів, з технічної точки зору реалізація не повинна викликати проблеми.
  12. Чи буде виправлений рехост?
  Буде.
  13. Чи повернеться функція патрулювання?
  Взагалі, наші модератори вже зробили цю функцію. Тому, цілком імовірно, що повернеться, якщо модератори поділяться. А вони зазвичай діляться всіма класними фічами з грою.
  14. Що трапиться з англійськими горцями після виходу Шотландії?
  Так, у англійців залишиться свій горець, а у Шотландії будуть інші юніти.
  15. Чи будете ви змінювати скорострільність стрільцям?
  Зараз, в цей патч я думав, що ми встигнемо змінити баланс. У нас є патч з суттєвою переробкою балансу, в якому змінено майже всіх юніти, і основна концепції змін – прискорення мушкетерів 17 століття, зменшення скорострільності і підвищення шкоди стрільців ... пере балансована кавалерія 17 століття, вона тепер будується швидше, проте має менше здоров’я.
  16. Чи будуть ще нації східного типу?
  Нації східного типу є у розробці ... татари, але ми їх розглядаємо, як варіант націй. Є ще більш східні хлопці, ми поки не готові анонсувати плани на цей рахунок. Так, ми хочемо відходити від концепту Європи ... Та ж Шотландія - це абсолютно неєвропейська нація, в розумінні економіки і розвитку. Це нація без 18 століття, вона має два види казарм: казарма горців і рівнинних жителів. Казарма горян буде досить дорога, це якийсь аналог казарми 18 століття. Це дасть абсолютно новий ігровий досвід, коли у нації є в одному столітті відразу кілька варіантів розвитку по пішим юнітам. Я впевнений, що нація дуже сподобається. Ми плануємо на ній випробувати багато нестандартних механік.
  17. Які унікальні юніти будуть у Шотландії?
  Свій унікальний лучник, горець з мечем, буде кавалерія швидка й повільна, унікальний офіцер і селянин, який не захоплюється за аналогією з українським, і своєю унікальною гарматою, п’ятистволкою.
  18. Чи можна буде обертати камеру в грі?
  Вже зараз можна обертати за допомогою модів, але ми зробимо можливість обертання і в якості опції. Обертання не буде абсолютно вільним, буде степінь свободи, але вона буде трохи обмежена, щоб не втрачати орієнтацію у просторі, тому що коли обертаєш камеру на 360 градусів, то відразу губишся у просторі. Тому у всіх кіберспортивних стратегіях немає ніякого обертання, і це вважається ... не дуже хорошим ходом.
  19. Чи будуть введені різні показники атаки і захисту при різному шикуванні?
  Поки що ні, тому що зараз перемикання шикування відбувається миттєво ... і при поточній механіці це відбувається на льоту.
  20. Чи будуть додані якісь нові режими у гру?
  Ми обіцяли, і виконаємо обіцянку, випустити набір баталій синглових та мультиплеїрних. Це, по суті, історичні битви з заздалегідь розставленими та збалансованими військами.
  21. Чи додадуть передачу ресурсів союзникам?
  Додамо. Знову ж таки, це не так пріоритетно, як стабільність гри.
  22. Коли чекати DLC?
  Третє ДЛЦ - середина травня, четверте - серпень. Ми для Делюкс версії виклали приблизний план виходу контенту (Roadmap), його можна знайти на нашій Steam сторінці, у розділі «Делюкс видання».
  23. Чи буде змінено економіку або камінь + ринок залишаться?
  Економіка буде змінюватися, буде змінюватися ефективність видобутку шахт та їжі. Можливо, ще буде змінено дерево, і, врешті-решт, камінь, як єдиний варіант розвитку, зникне. Це залишиться як одна з можливостей, але не єдиний варіант розвитку. Це те, до чого ми прагнемо, і це те, що буде наступною ітерацією балансу, після ітерації змін юнітів.
  24. Чи буде ще доопрацьовуватися рейтинг?
  Так, буде доопрацьовуватися весь час. На найближчі плани - це додати можливість вибору різних опцій для гравців: 5000/10 ЧМ, 5000/20 ЧМ і 1000 ресурсів без часу миру. Я вважаю, що це найцікавіший режим гри (1000/0). Так, ми будемо намагатися підвищувати якість гри, щоб знаходилися найкращі суперники. Зараз гра 1 на 1, але у майбутньому можемо додати 2 на 2 і 3 на 3, все може змінюватися від сезону до сезону. Але зараз важливо, щоб у людей була награна велика кількість годин (щоб у гравців був відрив по рейтингу і всі грали проти людей свого рівня).
  25. Як часто плануєте проводити стрім?
  Або щотижня, або від патча до патчу. Або, якщо вийде, щотижня, з виходом патчів.
  26. За яку націю любиш грати найбільше і чому?
  Найбільше люблю грати за Україну, але не з точки зору дисбалансу, а з точки зору ... Останній нерф був дуже сильний по Україні, хоча це і не вирішило всі проблеми, ще гетьманів трохи подбалансуємо. Україна вимагає дуже скрупульозну жадібність, не віддавати кожного юніта. Ця жадібність вимагає дуже уважної гри і мені це підходить.
  27. Чи є у задумках зміни цін на аппи шахт?
  В задумі є, але це знову ж таки, швидше третя ітерація балансу, після юнітів і ресурсів.
  28. Чи не можна зробити так, щоб селяни могли відносити ресурси на склад союзників?
  Це гарна ідея, до цього в голову не приходило.
  29. Надійшла пропозиція про додавання звукових сповіщень про нестачу їжі, золота або інших ресурсів.
  Вважаю гарною ідеєю, зробимо. Схоже, цього не вистачає.
  30. Готується сильний перебаланс?
  Так, готується сильний перебаланс, після якого майже не залишаться юнітів з тими ж характеристиками, що були в оригіналі. Робиться цей баланс, з урахуванням Шотландії та нових юнітів, які зараз знаходяться у розробці. Тобто новий баланс передбачає до 60 нових юнітів, які ми розглядаємо, як варіант розвитку.

   
  yevhensayenko and Unikron like this.
 1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
  By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
  Dismiss Notice