Доля української церкви

Discussion in 'Побажання' started by Лев, Apr 18, 2016.

?

Яку ви хочете бачити модель української церкви?

 1. Іллінська церква в Суботові (Козаки)

  7 vote(s)
  36.8%
 2. Софійський собор (скріншот Козаків 3)

  12 vote(s)
  63.2%
 1. Лев

  Лев Active Member

  4.jpg
  Особисто мене розчарувала зміна прототипа для церкви України. Звісно, Софійський собор величніший, але ж Суботівська церква більш тематична. Вона збудована у середині 17-го століття та й якась наче рідна...
  Я пропоную зберегти модель Софії для редактора, можливо використати її в кампанії, але за основну взяти модель Суботівської церкви.
   
  Lukas_Svann and Adventurer_Ukr like this.
 2. ALEGATOR1209

  ALEGATOR1209 Active Member

  А я хочу дерев'яну сільську церкву. Аджев України майже всі будівлі у сільському стилі.
   
 3. Лев

  Лев Active Member

  Особисто мені завжди подобався еклектичний стиль України перших Козаків. Це поєднання Київської, провінційної та сільської архітектури. Хоча мазанки - не зовсім сільська архітектура, адже в зоні лісостепу вони так само зустрічалися в містах; почасти навіть в лісових зонах в перемішку зі зрубами.
   
 4. condor_fly

  condor_fly Administrator Staff Member

  Вони обидві підходять, адже виконані (перебудовані) в стилі "Козацьке барокко"
   
  Adventurer_Ukr likes this.
 5. Лев

  Лев Active Member

  Так, от тільки збудовані вони з інтервалом в шість сторіч. Я розумію, що не всі споруди у всіх країн відносяться саме до 17 і 18 століть, але краще зайвий раз цього дотриматися історичності. Щось тут не то, коли у Гетьманщині будують Софію... Церква Хмельницького сюди краще підходить.
   
 6. condor_fly

  condor_fly Administrator Staff Member

  Софіївський собор перебдовувся багато разів, так шо з історичністю тут все нормально.
   
  Plodojer likes this.
 7. Лев

  Лев Active Member

  Тоді це вже ближче до Age of empire зі зміною будівель з переходом у нову епоху.
   
 8. ALEGATOR1209

  ALEGATOR1209 Active Member

  Так, я знаю. Але все ж, я мав на увазі те, що ігрова архітектура більше підходить для відтворення невеличких сіл і міст, тож дерев'яна церка, на мою думку, була б теж доречною.
   
  ТарасФЕОД likes this.
 9. У 17 ст більшість соборів Європи були провінційними і виглядали далеко не так як Собор Паризької Богоматері, тож якщо при такому розкладі у інших країн розробники використали найвизначніші пам*ятки, то Україна точно НЕ має бути вийнятком. Отже на мою думку "провінційність" як мінімум у плані вибору церкви є недоречною.
   
  ТарасФЕОД and Лев like this.
 10. Не думаю що це взагалі має якийсь сенс, головне щоб будівлі мали пряме відношення до нації та існували у визначний період
   
  ALEGATOR1209 likes this.
 11. Unikron

  Unikron Active Member

  Можливо Софійський собор у грі використають тому що багато людей з-за кордону бували у Києві та бачили його. Він асоціюється з Україною. А церкву у Суботові бачили далеко не всі, хоча церква гарна в архитектурному плані
   
  ALEGATOR1209 likes this.
 12. ALEGATOR1209

  ALEGATOR1209 Active Member

  Але з іншої сторони... Що мені завжди подобалося в "Козаках" - то це пропорційність. Себто пропорції будівель і юнітів дуже близькі до реальних, а не як, скажімо, у Warcraft, де один воїн розміром із замок. А зменшена копія Софійського собору... Навіть не знаю, як воно в грі буде...
   
 13. повністю погоджуюсь. Українці звикли до рабства блін... Задрали з своїм синдромом меншовартості.
  Побачиш ще
   
  Adventurer_Ukr likes this.
 14. condor_fly

  condor_fly Administrator Staff Member

  А ви шо думаєте, що Ільїнська церква у Суботові це така собі маленька церковка? Та вона величезна і лише трохи менша по висоті за Софіївський собор а її дзвінниця така ж по висоті. Хоча, я згідний - якщо у решти країн центральні собори у грі то і в України має бути так само.
   
  Adventurer_Ukr and yevhensayenko like this.
 15. ALEGATOR1209

  ALEGATOR1209 Active Member

  Я знаю, але, це суто моя думка, вона в грі виглядала б якось краще...
   
 16. А я так не вважаю, Іллінська церква виглядає набагато гірше у грі за Софійський собор. Якщо у інших націй це найбільш популярні споруди, то так має бути й в України.
   
 17. Lukas_Svann

  Lukas_Svann Member

  А от мені більше подобається Іллінська церква, так, Україна повинна мати будівлі нарівні з іншими країнами, але мені ці величезні та пафосні європейські церкви теж не дуже до вподоби, ніколи їх не любив. Чому не додати різноманітності?
   
  ALEGATOR1209 likes this.
 18. condor_fly

  condor_fly Administrator Staff Member

  От чому різноманітність обов'язково має бути лише в України? Давайте краще вліпіть Іспанії якусь церковку з під Толедо)
   
 19. Вибачаюсь, але знову віє містечковістю, давайте ще замість січових та реєстрових козаків зробимо запряжені вози з соломою (будуть ворогів давити та сіном закидати), а сердюки будуть не з рушницями, а з вилами та граблями, бо деяким гравцям це може бути рідніше! Мені дуже подобається Іллінська церква це справжній шедевр свого часу, але тисячолітній Софійський собор у цій ситуації поза конкуренцією.
   
 20. ALEGATOR1209

  ALEGATOR1209 Active Member

  Отже, спільнота схиляється до Софійського собору. Ну гаразд, може так й дійсно буде краще.

  Зрештою, думаю, ті троє людей крім мене, які голосували за Іллінську церкву керувалися, як і я, скоріше ностальгією. Думаю, питання вирішене. Що гадаєте? :)
   
  Lukas_Svann and condor_fly like this.
 1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
  By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
  Dismiss Notice