"Козаки 3" моєї мрії. Офтоп

Discussion in 'Офф-топік' started by Uzyol, Jun 12, 2015.

 1. Uzyol

  Uzyol Active Member

  Шановний condor_fly вдало зауважив: "що б не зливались і не злипались усі юніти в одну точку".
  Гарний приклад реалізації даного моменту це СтарКрафт - кожний юніт має свою площу яку він займає на поверхні. І площини різних юнітів які поряд можуть дотикатися але не пересікатися (хібашо в якихось особливих визначених ситуаціях), завдяки чому ніколи не заходять один на одного. Відповідно і виглядає значно реалістичніше. Продемонструю, що саме маю на увазі:
  приклад.jpg
   
  Last edited: Jun 12, 2015
 2. condor_fly

  condor_fly Administrator Staff Member

  в 3д найправдивіша анімація здобуваеться за допомогою технологій "moushen capture" "захоплення руху", коли утиканий датчиками актор відпрацьовує усі рухи, які передаються на формування "скелету", який потім і рухає пустими оболонками - 3д моделями, привязаними до нього за допомогою контрольних точок "костей" (чим їх більше тим краще)
   
 3. Uzyol

  Uzyol Active Member

  Да moushen capture використовують в основному в екшенах, шутерах і при створенні САТ-сцен, ну ще в Тотал Вар напевно! У нашому випадку модельки дуже маленькі - там і допустимо-примітивна анімація падіння і підйом згодиться.
   
  Last edited: Jun 13, 2015
 4. condor_fly

  condor_fly Administrator Staff Member

  помиляєшся, в К3 правдиве 3д - а значить складна анімація, не залежно від того наскільки масштабує твоя камера у грі, модельки насправді великі
   
 5. Uzyol

  Uzyol Active Member

  Не буду спорити! Але з теорії програмування ігор знаю, що кількість полігонів 3Д моделі прямопропорційно залежить від розміру даної моделі на екрані. Чим модель більша (до прикладу в ТоталВар можна приблизити аж до самого воїна)- тим Кількість полігонів більша і модель деталізованіша і тим більше вона потребує потужностей компютера. І навпаки, чим 3Д моделька менша (як у Козаках) - чим полігонів менше і затрати на ресурси компа менші. В Козаках 3 модельки деталізовані рівно наскільки, щоб з висоти пташиного польоту виглядали максимально реалістично - тобто далеко не так сильно як в ТоталВар. Щодо анімації та сама ситуація - "правидвість" анімації юніта прямопропорційно залежить від розміру даної моделі на екрані. У нашому випадку вона не так пропрацьовується як у тому ж ТоталВар. Але то не та тема де тре це обговорювати - тут у нас ідеї по грі...))
   
 6. condor_fly

  condor_fly Administrator Staff Member

  Uzyol, коли я робив палаші, саблі до Наполеон тв у мене вони мали полігонів стільки ж, скільки моделі юнітів (через складні форми гарди), проте ж поміщалися у них в руках
  реалістичність анімації залежить від кількості "костей" в скелеті, який рухає 3д моделью, тобто, наприклад, якщо у тебе рука це одна кістка, то згинати її скелет не зможе
   
 7. condor_fly

  condor_fly Administrator Staff Member

  вікі - не джерело
  енциклопедія річ корисна можна і історію підівчити і дерево розвитку будівель, їх вартість, характеристики юнітів подивитись, наприклад в Рим2 і Аттіла тотал вар без неї як без рук особливо коли знайомишся з грою
  але, нажаль, вона зроблена криво і раз-по-раз глючить:(
   
 8. maxmax26

  maxmax26 Member

  Для Вас, пане Кондор, може і не джерело, а для пересічного громадянина з пересічною освітою - джерело. Для початку.:) Краще ніж ніщо. А з тим, що енциклопедія річ корисна цілковито погоджуюсь.

  Ау, разраби, громада бажае мати енциклопедію по грі, якаб містила корисні посилання.:)
   
 9. condor_fly

  condor_fly Administrator Staff Member

  я маю на увазі вікі - річ корисна, сам користуюсь, але її завжди треба перепровіряти першоджерелами (і не тільки тими, що у ній вказані), бо пишуть до неї звичайні користувачі, накшталт нас з вами
  боюсь енциклопедія і тут може заглючити всю гру - ризик великий і купа праці
   
 10. Uzyol

  Uzyol Active Member

  Мені теж подобається ідея зсилки в інциклопедію чи посібник. +++
  Згідний що джерело інформації має бути достовірне.
   
 11. Uzyol

  Uzyol Active Member

  Можливо даже відкрити цілу вітку форуму де буде обговорюватися і доповнюватися історична інформація щодо різних юнітів. А опісля обговорень вносити її до ігрової енциклопедії. І всі були б задоволені)
   
  Last edited: Jun 16, 2015
  maxmax26 and Unikron like this.
 12. maxmax26

  maxmax26 Member

  А як відкрити вітку? В мене щось не виходить:) Тема виходить, а вітка ні. Потрібна вітка, а в ній таки теми:
  - українські menatarms 17-18 ст.
  - старовинні гравюри та портрети
  - старовинні мапи
  - оборонні споруди та архітектура
  та ін.

  Сутківці, церква-фортеця
  [​IMG]
   
 13. condor_fly

  condor_fly Administrator Staff Member

  на українську казарму 18 століття може згодитися, а яка це область?
   
 14. Uzyol

  Uzyol Active Member

  Я взагалі думав щось накшталт - основна вітка "Ігрова Енциклопедія", а у ній підвітки усіх країн в грі (Україна, Росія, Прусія і т.д.), а уже в вітці, конкретної країни, окремі теми на бойові одениці (а можливо і споруди) даної країни з обговоренням їх історії. Щось таке)))
  Щодо того як створити вітки? Це зробить адміністрація сайту якщо наша ІДЕЯ здасться їм цікавою))))
   
  [email protected] likes this.
 15. maxmax26

  maxmax26 Member

  Хмельницька, вражаюча та унікальна споруда.

  Або таке:
  [​IMG]
  м. Скалат

  або новобудова з Батурина

  [​IMG]
   
 16. Unikron

  Unikron Active Member

  Так це треба не на форумі робити, а окремо на сайті. Якщо виробники зацікавлені в енциклопедії, то зроблять такий розділ, а усі бажаючі зможуть його доповнювати
   
 17. maxmax26

  maxmax26 Member

  Шановна адміністрація сайту! Чи вважаєте Ви цікавой цю ідею?
   
 18. condor_fly

  condor_fly Administrator Staff Member

  в Скалаті я вчора був у відрядженні (35 км від мого Тернополя)
  новозбудовані Батурин і Чигирин як і вежі Кам'янця-Подільського спірні витвори мистецтва, але треба буде подумати
   
 19. maxmax26

  maxmax26 Member

  М, в Тернополі не був, але чув, що то є файне місто:)
  Цілком погоджуюсь, що спірні витвори мистецтва, але ж хотілось би, щоб пани-разраби приймали до уваги не тільки сади вішневі коло хати в ігровій архітектурі Ураїни.

  Бойова вежа-дзвінниця 17 ст з Харкова (ліворуч)
  [​IMG]
   
  condor_fly likes this.
 20. Uzyol

  Uzyol Active Member

  В грі не буде фортець, як споруди які можна побудувати. Потрібно додати в редактор карт фортеці(ті які на суші, прибережні), як нейтральні споруди, які можна буде використовувати при створенні карт. Щоб була можливість їх заскриптувати (наприклад щоб вони відстрелювалися, відкривалася закривалася брама). Це дозволить створювати багато цікавих місій.
   
 1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
  By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
  Dismiss Notice