"Козаки 3" моєї мрії.

Discussion in 'Побажання' started by Atem, May 19, 2015.

 1. Zorro

  Zorro Active Member

  Більшу частину своїх мрій я вже написав на російськомовній частині форуму, тому тут сформулюю лише ті основні, без яких К3 (чи майбутній мод до них) частково втратять мою цікавість.
  1. Фізика польоту кулі. Граючи в К1, мені абсолютно не подобалось те, що юніти з вогнепальною зброєю могли збиватись у купи і стріляти крізь тіла своїх. Це призводило до суттєвої втрати реалізму гри і до стратегічних "зловживань", таких як розміщення перед мушкетерами чи драгунами купи гусарів\офіцерів\барабанщиків в якості "м'яса" і втрати значення флангових атак, атак з тилу, оточення ворожих військ.
  Якщо буде введено фізику польоту кулі - то при, скажімо, фланговій атаці кіннота нестиме значно менші втрати і зможе нанести значно більшої шкоди.
  2. Відсутність "злипання" юнітів в купи, коли вони накладаються один на одного. Ця тема вже суттєво розкрита і додаткових пояснень не потребує. Просто погоджуюсь зі всім вище наведеним. Селян це нехай не стосується, хай собі проходять один крізь одного під час роботи. Тут важливішим є військовий стратегічний фактор.
  3. Режими пересування військових юнітів. Для піших - "йти" і "бігти", для кінноти - "клус" і "галоп". При прискоренні надати кожному юніту "рандомну" швидкість з несуттєвою різницею, буде гарно споглядати такі атаки. Режими прискорення обов'язково потягнуть за собою питання "втоми" юніта, тому функція прискорення повинна діяти лише декілька секунд (до 15) із можливістю її відновлення за деякий довший час.
  4. Три режими розвідки ("повністю закрито"; "закрито сірою пеленою" із запам'ятовуванням рельєфу та будівель, що знаходились на місцевості в момент повного відкриття; "повністю відкрито" - при безпосередній присутності дружніх юнітів на території). Ця тема також добре розкрита. Тільки мушу зазначити, що рельєф і будинки також мають впливати на розвідку. Тобто, якщо твій загін рухається ущелиною, то йому не повинно бути видно, що робиться на плато поруч. Тобто, як і в житті, вони бачать лише те, що знаходиться на вершині скраю гори. Те саме із юнітами, які знаходяться за будівлями. Їх не повинно бути видно. Опцію "повітряної кулі" не вважаю за доцільне вводити. Натомість, опція "сторожова вежа" виглядає дуже привабливою.
  При таких режимах появиться можливість створювати засідки, несподівано з'являтись в тилу ворога, перейшовши, скажімо через плато і т.д. Та і при повітряній кулі була можливість слідкувати фактично за всім, що робить ворог і в більшості випадків долю поєдинку можна було знати ще до початку баталій.
  5. Ліквідування "потоків" юнітів через всю карту. Варіантів, як це зробити досить багато. Особисто мені найбільше до душі "система поставок провіанту" і формування більших військових з'єднань (полків) з кількох загонів, із появою в них додаткових функцій з побудови польових укріплень (рів, вал, кілки проти кінноти, редут) і т.д. Окрім того, такі більші з'єднання матимуть бонуси атаки і захисту, що змусить гравців воювати саме арміями а не "потоками".
   
  Last edited: Jul 13, 2015
  Unikron and condor_fly like this.
 2. Unikron

  Unikron Active Member

  Я вважаю, що деякі ідеі можна було б взяти з К2. Це стосується режимів пересування кінноти чи відсутність потоків юнітів. Також там була фізика польоту кулі- крізь будинки стріляти було неможливо, крізь дерева погано, а гармати косили і своїх і чужих, якщо попадав під картеч. До речі і гармати можна було заряджати ядром чи картеччю( ну окрім гаубиць звичайно). Чому б це не взяти з попередньої частини?
   
  condor_fly and Zorro like this.
 3. Zorro

  Zorro Active Member

  Розумію, що існує виграш по очках за спливом максимального часу, але бажання знищити все вороже під корінь значно сильніше. Тому пропоную 2 варіанти:
  1. Тимчасова дорогА повітряна куля на 2-3 хв., щоб усе повністю розвідати.
  2. Або ж "розвідати карту", коли повністю розвідується рельєф карти і всі ворожі будівлі, які існують на даний час (режим "сіра пелена" чи як ми там його називали).​
   
  Last edited by a moderator: Dec 3, 2015
 4. Unikron

  Unikron Active Member

  у мене є ще така пропозиція - юніт-шпигун. У нього буде звичайний радіус бачення, не буде ніяких дальнобійних рушниць, його єдина функція пройти до ворожого міста та , наприклад, захопити селянина, який би "розказав" про всі будівлі противника і після цього вони б відкрились хай навідь на декілька хвилин. Ну а далі можна ще подумати на цю тему
   
  Last edited by a moderator: Dec 3, 2015
 5. Отже, власне я б у нових "Козаках" хотів - би побачити наступні речі, опускаючи вже відомі факти (типу нової графіки):

  1. Абсолютно новий підхід до роботи АІ;
  2. Надання флотові більшої значущості, ніж в попередніх частинах , його ребаланс (перш за все - підкорегувати оте страхопудало, що має назву "лінкор 18 століття", один корабель може бацнути цілу ескадру? Абсолютно не врахована значущість маневреності менших кораблів, що, доречі, було головуючим фактором у морській битві)
  3. Ребаланс торгівлі, добування ресурсів та ринкових відносин
  4. Корегування такої фракції, як Україна.

  Ну власне - це ті думки, які можуть увійти й до коробкової версії, а щодо глобальних переробок типу переходу до 19 століття то це вже справа модерів, до того питання ще треба переходити окремо
   
  Last edited by a moderator: Dec 3, 2015
  Unikron, Uzyol and condor_fly like this.
 6. condor_fly

  condor_fly Administrator Staff Member

  Добре було б зробити геймплей морської частини гри так: кораблі кружляють один навколо одного і розстрілюють бортовими залпами в борти чи в корму а ще краще щоб там було можливо зібрати свою ескадру перпендикулярною до ворога цепочкою від малих до найважчих кораблів і водити їх як гуска гусенят навколо ворожої ескадри роблячи бортові залпи впритул а на віражах по черзі топити його замикаючі цепочку кораблі вогнем по кормі
   
  Last edited: Dec 4, 2015
 7. Davu

  Davu Member

  В перших козаках був такий тип гри як баталії. На мою думку це дуже перспективний мод гри який я б хотів бачити в К3, але при певному доопрацюванні. Основні зміни які б я хотів бачити це:
  1) Можливість введення декількох гравців в кожній команді. Скажімо в кожній армії є генерали які керують корпусами піхоти, кавалерії, легкою кавалерією, артилерією і т.д. І вони повинні координувати свої дії між собою.
  2) Більше гнучкості в виборі військ, і тут можливо краще навіть ввести окремий режим "швидка битва". Ідея в тому, що перед боєм кожен сам може вибрати собі армію на певну суму ресурсів.
   
  Last edited by a moderator: Dec 4, 2015
 8. Шановні розробники є декілька побажаннь, а саме:
  Створити у грі живий світ. Це може бути рослинність яка погойдується від вітру, якісь атмосферні єфекти. Можливо навіть дрібна фауна
   
  Last edited by a moderator: Dec 4, 2015
 9. condor_fly

  condor_fly Administrator Staff Member

  Таке діло, точніше ідея, яка стосується варіантів (стратегій) найму лише ванільних юнітів.
  Система "краще-довше і дорожче, швидче-гірше і дешевше":
  1. На старті гри кожен з ванільних юнітів має базові силу пострілу/удару та хіт-поїнти (треба буде їх дещо зрівняти що б держави не мали на початку такої різниці).

  2. Апгрейди робитимуться не по принципу "чим більше - тим краще" а ціленаправлено, тобто кожен ап має як позитивні так і негативні показники: якщо ти хочеш тренувати сильного сердюка-застрільщика то з кожним апом сила його пострілу та хп будуть підвищуватися, але й час на його тренування буде зростати пропорційно; та навпаки: апи на підвищення швидкості найму будуть унеможливлювати проведення апів на силу пострілу і дещо (небагато) зменшувати базові показники нападу та захисту. Теж саме стосовно стрілецьких та мільних юнітів будь-якої фракції.

  3. Збалансувати апи в академії стосовно вибору "мілітарної концепції" кожної нації на початку гри.

  4. Диференціювання ціни на такі "види" юніта також можна буде провести (якщо движок дозволить) але імхо це не принципово, бо якщо тренований сердюк буде коштувати в 2 рази більше їжі, заліза та вугля, то витрати на його постріл мають бути в 2 рази менші.

  Тобто, система "краще-довше і дорожче, швидче-гірше і дешевше" буде відрізнятися від ванільної тим, що рівність шансів на перемогу збережеться як у того гравця, хто вибрав стратегію профі-юнітів так і в того хто хоче "закидати шапками" (100% програє тільки той хто не зробить апів) - імхо, це дуже урізноманітнить мережеві дуелі особливо в тих іграх, де для паритету домовились грати якоюсь однією нацією.

  Окремо ще можна виділити систему тренування стрілка на два типи:
  1. Вдосконалювати його силу пострілу при пропорційному підвищенню часу для перезарядки (типу пруський та дацький мушкетер 18 ст.);
  2. Апгрейтувати час його перезарядки із втратами сили пострілу.
   
 10. Погоджуюсь з постом вище, проте додам свого)
  Хотілося б мати кооперативний режим, хоча б через Lan-мережу.
  Більше нових юнітів, та можливість прокачки юнітів через "досвід" коли юніт, що вбив 5-х інших юнітів, має на 5-10% (це вже тести вирішать) білшу атаку, чи навпаки захист.
  Також хотілось би щоб можна було робити багацько формацій загонів.
   
 11. Було б чудово додати в гру музику з нового кліпу та пісні Гайдамаків. "УкроП"
   
 12. condor_fly

  condor_fly Administrator Staff Member

  А як щодо того що б додати в моді ще й флейтистів у гру кожній (окрім шотландської) нації що б вони грали на марші.
  Також, їм можна буде додати деякі бонуси на підвищення швидкості формації з флейтистом.
   
  Last edited: Dec 4, 2015
 13. Shultz_xD

  Shultz_xD New Member

  хотілося б бачити реалізовану онлайн частину з можливістю одночасної гри 3 - 4 гравців, та більше (звичайно якщо це не буде сильно навантажувати залізо). Завжди приємно зіграти з друзями або колегами :D. Також на мою думку доречним би був автопідбір опонента при грі в інтернеті, щось на зразок того як це реалізовано в COH2 (обираєш націю та тиснеш пошук, при знаходженні вільного лоббі автоматично з'єднує. Так само й якщо хочеш зіграти з кимось, але ти сам "сервер", просто ставиш відмітку, що твоя гра відкрита для інших, та чекаєш коли хтось під'єднається)
   
 14. opression

  opression New Member

  Я хотів би щоб у мультиплеєрі можна було легко передавати і торгуватися з іншими гравцями. Будівля ринок дуже підходить для цієї функції. А ви як думаєте це стало б гарним нововведенням??
   
 15. forux

  forux New Member

  Велика проблема в козаках це те що керувати тисячами юнітів єффективно занадто складно, й тому дуже часто вони бігають як заманется.
  Тобто можна наказати піхоті захищати стрільців, кінноті бити по гарматам чи стрільцям и таке інше. Плюс ставити умови - загін цілий на 25-50-75% ворог в 1-2-3 більш чи менш чисельний, таким чином можна буде не боятись що війська самі по собі нароблять дурниць.

  Також треба додати кожному загону перемикач авто чи ручне управління.
   
  Last edited by a moderator: Dec 4, 2015
 16. Orestos

  Orestos New Member

  Прикольно було би щоб була можливість створювати клани і коаліції
   
 17. Unikron

  Unikron Active Member

  Щось мене на свята торкнуло. Було б добре, якби місцевість мала вплив на переміщення військ. По рівнині - швидкість нормальна, по болоту та піскам повільніше, по снігу - дуже повільно. Таку систему використовують у парадоксовських покрокових іграх. В ідеалі прив'язати до цього ще й мораль, але це вже скоріше ідея для моду
   
  Zorro and condor_fly like this.
 18. Boog222

  Boog222 New Member

  побажання
  - зробити в Україні піших воїнів(недорогих, не дуже сильних(захист можна не робити, бо обладунків в них як таких не було), але щоб швидко наймалися, не в кожного ж козака був кінь?!)
  - для всіх, зробити щоб на будь які кораблі можна було садити юніта, (на рибаціку шлюбку (1-2 селяна) на галеру и т.д. вже військо 30-40, додати Абордаж (в залежності від кількості війська на кораблі +від їх покращення, буде відбуватися авто бій, з подальшим захопленням човна)
  - знов до України, в іньших націях є такі собі офіцери які формують загін, можливо можна якось зробити "сотників" щоб вони очолювали загін.
  - в перших козаках, сердюки дуже сильні стрілки, чого б це? треба зробити слабкішими.
  -для всіх, зробити якісь деверсії, або розвідку, щоб юніт міг сховатися десь з поле зору, але наблюдати за ворогами, або при нападі на ворога за знищенні будівлі давались якісь грощі в казну ( щось на кшталт трофеїв, ну або мародерства)
  P.S. звичайний ремейк першої частини вважаю мало хто хоче.
   
 19. tohaad

  tohaad Member

  Побажання:
  -щоб можна було давати завдання юнітам наперед,так це суттєво змінить гру,але хоча б в користувацьких матчах "лоббі",було б чудово ввести таку функцію.
   
 20. CossackUA

  CossackUA New Member

  Козаки користувалися короткими і довгими списами, палицями, які нагадують булаву. Можна було б додати юнітів ближнього бою. Хай там як, якщо селяни будуть, як і в попередніх версіях, "незахоплювальні", то буду ними користуватися як піхотою)). А ще в козаків були підводні човни http://indragop.org.ua/turky/082.html
   
  Unikron and Uzyol like this.
 1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
  By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
  Dismiss Notice