Майстерня Steam, iнформацiя про Mac & Linux, патчноут

Discussion in 'Новини' started by Foxzibit, Feb 3, 2017.

 1. Foxzibit

  Foxzibit Administrator Staff Member

  Любі друзі!

  Ми раді повідомити, що починаючи від сьогодні, Козаки 3 повністю підтримують функціонал Майстерні Steam! Оскільки бібліотека модифікацій для Козаків 3 зростає з кожним днем, ми вирішили, що нам необхідно мати місце, де користувачі зможуть вільно ділитися своїми творіннями з усіма гравцями. І що може бути краще, ніж Майстерня Steam - нова зручна частина нашого центру спільноти, де гравці можуть організовувати і випускати свої модифікації в доступ всім власникам Козаків 3?

  Ми також оновили саму гру і наш вірний Менеджер Модів, тепер вони повністю переплетені з майстернею і стали ще більш зручними як для звичайних гравців, так і для творців модів.

  У нас також є важливі новини для Mac і Linux користувачів: 15-го березня Козаки 3 стануть доступні на MacOS і Linux платформах! Ви зможете вийти на поля битв Європи 17-18-го століть і насолодитися грою зі своїми друзями, навіть якщо ви граєте на різних платформах - гра підтримує кроссплатформеність.

  Як бонус, кожен Mac і Linux користувач, при входженні в гру протягом перших двох тижнів після випуску, отримає бонус Early Bird, ідентичний тому, що був на релізі Windows версії.

  Ось короткий опис головних змін сьогоднішнього оновлення:

  Патчноут 03.02.17 (1.3.0.61.4454)

  Майстерня Steam:
  1. Качайте модифікації і змінюйте гру на ваш розсуд, або діліться своїми власними модами зі світом!
  2. Покращений функціонал Менеджера Модів: організація модифікацій ще ніколи не була такою зручною!
  3. Автоматична синхронізація: тепер Ви можете автоматично синхронізувати і завантажувати необхідні модифікації, не виходячи з гри. Тепер гра стежить за тим, щоб у всіх був однаковий набір модів.

  Додана нова ігрова механіка:
  1. Зупинка юнітів при зустрічі з ворожим юнітом. Юніти отримали радіус зупинки ворога, які намагаються пройти через їх позиції. Це істотно вплине на гру кавалерією, яка не зможе проводити диверсії, вільно пробігаючи через стрій ворога для захоплення будівель та знищення селян.
  2. Піші війська стали легше зав'язувати бій між собою.

  Зміни ігрового процесу
  1. Апгрейди на силу пострілу в академії тепер перераховуються кожен раз після зміни сили пострілу юнітів. Тепер загальна ефективність апгрейда не залежить від ступеня апгрейда юніта в момент отримання сили пострілу, і апгрейди отримують ефективність на більш ранніх стадіях гри. Найсильніше вплине на максимальну силу пострілу Сердюка, Мушкетерів 18 століття Пруссії та Данії
  2. Апгрейди, які підвищують ефективність видобутку ресурсів, тепер діють в рамках своєї нації. Ефект від апгрейдів зроблених в декількох націях більше не підсумовується.

  Нові опції гри
  1. Тепер можна встановити правило гри без дипломатичного центру, без ринку або без обох будівель.
  2. Опція вибору стартових позицій гравців: розташування випадковим чином, або розміщення союзників поруч.

  Продуктивність та ШI
  1. Оптимізовано бій і вибір цілей для юнітів.
  2. ШІ думає і реагує на будь-які зміни ситуації швидше.

  Нові повідомлення
  1. Тепер гра сама визначить, якщо у вас непідходяща відеокарта , і повідомить Вас про це. В цьому випадку необхідно оновити драйвери вiдеокарти iз сайту виробника.
  2. Тепер гра повідомить вас, якщо вона може знайти лише інтегровану відеокарту, а не дискретну (найчастіше вона повинна бути). В цьому випадку необхідно оновити драйвери вiдеокарти iз сайту виробника.

  Виправлені помилки
  1. Виправлені підвішені юніти, які ігнорували накази.
  2. Виправлена помилка, коли після наказів йти в недосяжну точку (будівля, вода, гора), юніт переставав шукати ворога до отримання нового наказу.
  3. Після створення нової карти, збивалися раніше збережені налаштування синього гравця.
  4. Виправлена помилка, при якій підійшовши до краю карти юніт міг почати йти в інший кінець карти.
  5. Робочі при відправці ремонтувати або будувати могли проігнорувати наказ. Це відбувалося, якщо робочі вже знаходяться на точках будівництва будівлі.
  6. Виправлений "зникаючий апгрейд". Раніше іноді виникала ситуація, коли не можна було виконати апгрейд, якщо будівля в якому виконувався апгрейд була захоплена раніше.

  Користуючись нагодою, хочемо ще раз подякувати всім нашим фанатам і творцям модів - ви надаєте нам сил і робите неоціненний внесок у розвиток гри.
  Ми дякуємо LiptonVPaketike і Inventor за величезну допомогу у виправленні деяких помилок в цьому патчі

  Гарного дня!
  [​IMG]
   
 2. Chocola

  Chocola Member

  Чому максимальна атака сердюка тепер 52? По суті, ті відцотки атаки з академії раніше наліплювались лише на вже існуючі цифри, а тепер і на майбутню прокачку в казармі, і як тепер вимикати моди? Підписався на деякі в воркшопі, вони автоматично ввімкнені, а галочки сіруваті, як і весь мод менеджер, вимикається мод лише відпискою від нього в майстерні.
   
 1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
  By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
  Dismiss Notice