Морська частина гри

Discussion in 'Побажання' started by Alex_D20, Jun 8, 2015.

 1. ALEGATOR1209

  ALEGATOR1209 Active Member

  Це зрозуміло, шапками можна будь-яку імбу закидати, але все ж, погодьтеся, один лінкор 18 ст. легко із цієї хмарки 50-60% на дно відправить. Бо це суто бойовий корабель. Це танк на воді. Він повільний, неповороткий, але варто йому залп дати - і ворог за голову руками хапається, спостерігаючи, як його флот іде на дно.
   
 2. Deathdancerr

  Deathdancerr Member

  хто грав у ре-мейк гри "Carrier Command. Gaea Mission", де ви управляєте авіаносцем, щоб захоплювати острови, то там не можна було плавати біля берегу. Так, краще б і тут було так само: бо як ви сказали, це і виглядає погано, і псує механіку гри
   
  Lukas_Svann likes this.
 3. Lukas_Svann

  Lukas_Svann Member

  Повністю згоден, лінкором 18 сторіччя можна знищити весь острів без проблем
  ІМХО, це не правильно, хоч і коштує він величезну кількість ресурсів
   
 4. Alex_D20

  Alex_D20 Active Member

  За майже рік з дня створення даної теми все, про що ми дізналися щодо морської частини гри - це те, що в грі буде Чайка і все. Абсолютно все, навіть скріншоту ні одного не показали :)
   
  ALEGATOR1209 likes this.
 5. Deathdancerr

  Deathdancerr Member

  Хах, а я у К2 так радів місіям, де гравцю давалося 2 лінкори, так не вистачало флоту у всій грі
   
  ALEGATOR1209 likes this.
 6. ALEGATOR1209

  ALEGATOR1209 Active Member

  Але ж у К2 є лише фрегати. -_-
   
 7. Deathdancerr

  Deathdancerr Member

  ахах, вибачаюсь, запутався)
  або ж просто забув
  вони буле лише у кампанії і ще на деяких картах в режимі (вже не пам*ятаю, як він звався) де треба було захопити всю Європу
   
 8. ALEGATOR1209

  ALEGATOR1209 Active Member

  Так. А ще цікаво те, що ці фрегати можуть "плавати" і сушею в редакторі. :D
   
 9. Лев

  Лев Active Member

  Дуже слушно говорилося про глибину. Думаю, її має бути видно в режимі проходимості територій (Q). Наприклад: (не дуже знаюся на мореплавстві) червона мітка - глибина для рибацьких човнів і яхт; жовта - галер і вантажників; зелена - фрегатів і лінкорів. Найбільша складність у морському рельєфі, який на найбільшій глибині має місцями підходити аж до берега. Але це було б і цікаво. Створюючи необхідність вибору місця для порту, гра отримувала б більшу тактичну складову. Отримати інформацію можна було б за допомогою вивчення в академію "Купівля карт мореплавців", наприклад. Це б відкривало на карті усі водні території, але лишало їх наполовину затемненими. Порт, збудований біля жовтої зони, не міг би будувати фрегати і лінкори. У крайньому випадку будувати порт з допомогою насипу у відповідній зоні, що, мабуть надто складно буде реалізувати.
   
 10. Deathdancerr

  Deathdancerr Member

  а якщо будуть різні карти та позиції? що деяка країна зможе будувати фрегати, а інша - ні, бо біля їхнього міста не достатньо глубоко? і через це потрібно тратити ресурси для якогось насипу?
   
  ALEGATOR1209 likes this.
 11. Лев

  Лев Active Member

  Це все має бути налаштовано в генераторі мап, у тому числі відсоткове співвідношення берегової лінії островів та континентів. Наприклад, може бути стартова опція "суцільне мілководдя". Натомість у кампаніях чи окремих картах це цілком може мати нерівні умови, як задумає автор.
   
  ALEGATOR1209 and Lukas_Svann like this.
 12. ALEGATOR1209

  ALEGATOR1209 Active Member

  Як на мене, так і має бути. Не в останню чергу в кампаніях та істеричних баталіях.
   
 13. ТарасФЕОД

  ТарасФЕОД New Member

  пропоную кожній державі надати каперів. (пірати) на малесеньких лодках які можуть захопити корабель. Також пропоную видалити транспортник і кожному кораблю надати можливість брати на борт певну кількість військ. Тобто корабель з військом на борту захопити буде неможливо
   
 14. Unikron

  Unikron Active Member

  Ну це в ідеалі. У ванільній версії все одно буде як у першій частині. Чекаємо виходу гри й починаємо втілювати всі фантазії у модах
   
 15. ALEGATOR1209

  ALEGATOR1209 Active Member

  Захоплення кораблів? Хм. Це може бути й цікаво. А от видаляти транспортник точно не варто. Хоча б тому, що висадка військ з фрегата, лінкора чи яхти виглядатиме не так красиво та епічно, як із транспортника. Це вже не говорячи про те, що на бойових кораблях замало місця для пасажирів, хіба військові у трюмі подорожуватимуть.
   
 16. Лев

  Лев Active Member

  Тут не суть в піратах. Це цікавинка абордажу. Наприклад, усі кораблі мають певну місткість військових, де найбільші мають співвідносно до розміру меншу кількість військ, ніж малі; яхти єдині, хто може йти на абордаж, що збільшить їх використання. Так тре буде кілька яхт на захоплення фрегата. Звісно, транспортник має бути швидшим, а бойові кораблі повільно розвантажувальні.
  Ну не можу я не вигадати особливість для України) Чайки б навпаки збільшували свою швидкість та швидкість стрільби в залежності від кількості "пасажирів" і швидко розвантажувалися. Це б зробило Україну і надзвичайно мобільною на морі.
  Зрозуміло, що це ідея для моду. Але ідея з глибинами могла б бути втіленою в офіційній версії.
   
  ALEGATOR1209 likes this.
 17. ALEGATOR1209

  ALEGATOR1209 Active Member

  Ну Вкраїна якоюсь імбовою тоді виходить. Хоча загалом, ідея непогана, особливо якщо будуть особливості для всіх чи більшості націй. :)
   
 1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
  By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
  Dismiss Notice