Новини та оновлення! Обговорення. Офтоп

Discussion in 'Офф-топік' started by Uzyol, Jun 9, 2015.

  1. Uzyol

    Uzyol Active Member

    Пропоную внести традицію щодня викладати 1 скріншот.
     
    Unikron and roma9391 like this.
  2. Alex_D20

    Alex_D20 Active Member

    Так хоча б один в тиждень, а то після анонсу повна інформаційна тишина...
     
  3. condor_fly

    condor_fly Administrator Staff Member

    скріншот чого саме? від розробників нових немає, а зі старих козаків, які за 15 років вже оскомину набили радості мало
    блін:mad:, хоч би новий арт виклали з тим козаком, що на обложці, а ще краще відео-трейлер на цю тематику:rolleyes:
     
    Unikron and roma9391 like this.
  4. Alex_D20

    Alex_D20 Active Member

    Найняли би хоча б одного ком'юніті-менеджера, а то все щось згадується старий форум GSC... :)
     
  5. condor_fly

    condor_fly Administrator Staff Member

    є в них піар менеджер Єлтишов але він свої гроші, очевидно, не відробляє або Григорович завалив його іншою роботою
    а може то маркетингова стратегія така: продати продукт без реклами (трейлерів, піару...), як в 2001 році;)
     
  6. Alex_D20

    Alex_D20 Active Member

    Піар-менеджер і ком'юніті-менеджера - це різні речі :) Хоча...щось навіть і піар-менеджер погано працює ;) Можливо колись, в далекому 2001 і пройшов би такий варіант, але в даний час - це буде просто провал. Впринципі, завжди толкова рекламна кампанія була причиною успіху навіть і не дуже хороших проектів, однак зараз без цього можна навіть і не починати. Надіюсь, що керівництво компанії це розуміє і виправить дану ситуацію.
     
    Last edited: Jun 9, 2015
  7. Atem

    Atem Administrator Staff Member

    Дякую хлопці за високу оцінку!
     
  8. condor_fly

    condor_fly Administrator Staff Member

    без образ, камрад, просто інтерес вщухає - треба нові скріншоти чи трейлер, бо дуже слабо гра піариться
    а ми як "стара гвардія" - буркутуни, але вірні козаки:)
     
    Alex_D20 likes this.
  9. Uzyol

    Uzyol Active Member

    Да нам любу новину, любий скрін, арт! БОДАЙ що небуть... Треба заморити черв'ячка))))
    У мене постійно відкритий сайт, форум і фейсбук сторінка. Моніторю по декілька раз на день. Що дома, що на роботі. Радий буду будь якій новині)
    П.С. В голові виношую уже дві ідеї на реалізацію одиночних місій в редакторі. Аж руки сферблять так хочу почати їх робити_))
     
  10. condor_fly

    condor_fly Administrator Staff Member

    до релізу ще далеко - дивись не перегори:) ато прийдеться запобіжник змінювати:p
     
  11. Alex_D20

    Alex_D20 Active Member

    Тут суть не в якомусь незадоволенні, чи бажанні безпідставно розкритикувати діяльність, а в переживанні, що проект може не виправдати очікувань, в першу чергу, самої компанії. Тому і є бажання донести це. Все ж хочеться, щоб ви продовжили свою діяльність, а вона, як всі розуміють, буде залежити від успіху «Козаки 3» :)

    P.S. В англійській гілці, як і російській, наприклад, багато незадоволених тим, що суть гри буде полягати в 95% копіюванні першої частини, що вже розпалює невдоволення. Ми ж тут, в першу чергу, виступаємо за розвиток інформаційної передрелізної складової.
     
  12. condor_fly

    condor_fly Administrator Staff Member

    незадоволені будуть завжди і в будь-якому випадку К3 будуть хітом продаж, а от на рахунок продажу платних доповнень - тут все буде залежати чи втримає ця гра надовго своїх фанів (старих та нових)
     
  13. Alex_D20

    Alex_D20 Active Member

    Звичайно, ми всі в це віримо і надіємось на краще, але потрібно бути реалістом - просто так, лише на старому імені, яке для більшості сучасних гравців практично нічого не говорить, далеко не виїдеш. Лише мрії успіху не принесуть :)
     
  14. Uzyol

    Uzyol Active Member

    Я по власному досвіту знаю - ЯКЩО ГРА ДОСКОНАЛА (або майже) то не варто винаходити новий велосипед і шукати як і чим здивувати споживача!!!! В ігрострої хватає прикладів успішного копіювання класичних ігор:
    1. Оригінальний СТАРКРАФТ - законодатель жанра стратегій! Всі ждали четверту расу, масу нововведень! Але все що тре було зробити це перенести на новий сучасний двіжок! Що і зробили)))+++
    2. Герої Меча і Магії 3 - показник як тре робити пошагові стратегії - і сама успішна частина серії даже з врахуванням усіх нових частин. Єдина частина яка наблизилася максимально до 3-ї - це 5-і герої. Чого??? Основна концепція полягала в реалізації 3-х героїв в 3Д. Як наслідок сама вдала частина після 3-х.+++
    І на останок Протилежний приклад:
    Disciples 2-єдина пошагова стратегія яка не уступає Героям. Геніальна гра в якій був практично ІДЕАЛЬНИЙ баланс. Графіка така що і зараз дивуєшся! Все що треба було зробити - це перенести її в 3Д і МАКСИМАЛЬНО промалювати кожного юніта на полі бою.! А шо ми маємо - Disciples 3 з масою непопулярних ідей і просто тьму критики від фанів серії - як наслідок провал проекта - даже спроби реанімувати третю частину нічого не дали.

    Підсумую. Є один італійський художник Карлотті, він дав визначення краси. Він сказав що це сума взаємодіючих елементів, так, що не треба нічого додавати, віднімати або міняти. (С кінофільму Пророк)

    Сказано пафосно ))) але думаю думку ви вловили.

    Розробникам ВЕЛИКА повага від мене особисто і від "старої гвардії" (як сказав шановний condor_fly). Що вони (на євро форумі) там не говорили - ВИ зробили правильне рішення!!!! ;)
     
  15. roma9391

    roma9391 Active Member

    А от і нєа, попередні 3-4 дні було тихо і ніхто (майже) нічого не писав.
     
  16. Alex_D20

    Alex_D20 Active Member

    І знову глибока тишина...ніяких новин, ніяких оновлень...
     
  17. condor_fly

    condor_fly Administrator Staff Member

    затишшя перед бурею :)
     
  18. mrTaRaS

    mrTaRaS Active Member

    ждать уже не могу(
     
  19. Alex_D20

    Alex_D20 Active Member

    Дякую, саме це хотілося дізнатись. Тепер я спокійний в цьому напрямку :)

    Підтримую, але ще більше хотілось би побачити морську частину гри - воду і деталізацію флоту :cool:
     
  20. condor_fly

    condor_fly Administrator Staff Member

    добре, бо я вже почав хвилюватися, що в грі щось із освітленням не так, а це просто відео тормозить:)
     
  1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice