Патч 07.09.17 (1.8.9.82.5710)

Discussion in 'Новини' started by Foxzibit, Sep 7, 2017.

 1. Foxzibit

  Foxzibit Administrator Staff Member

  Шановні друзі!

  Баталії за місце на вершині рейтингу у самому розпалі! І новий патч забезпечить комфортний процес сходження до слави. Нагадуємо що Сезонна битва 2 це офіційний турнір, що проходитиме 29-30 вересня та 1 жовтня. Також, за численними проханнями приймати участь в турнірі будуть Топ-16 гравців нашого рейтингу (без запрошених учасників, на відміну від першого сезону).

  Всі учасники будуть мати спеціальні значки в інтернет шеллі, а переможці отримають додаткові призи.
  1 місце: 300$ та ключ "Антологія GSC"
  2 місце: 150$ та ключ "Антологія GSC"
  3 місце: 50$ та ключ "Антологія GSC"

  Даний патч надає доступ до нових націй для всіх гравців, додає можливість зміни ніку та пароля та звичайно виправляє помилки безпосередньо в інтернет-шеллі і, звичайно ж, виправляю помилки.

  Патч 7.09.17 (1.8.9.82.5710)
  1. Додано можливість зміни нікнейму та пароля в інтернет-шеллі. Для цього достатньо натиснути на кнопку "Змінити профіль".

  2. Виправлено помилку зі зникненням селян з шахт при зміні хосту.

  3. З сьогоднішнього дня нації Швейцарія і П'ємонт доступні всім власникам Козаків 3, незалежно від того, яке у них видання! Кожна з нових націй супроводжується рядом унікальних юнітів, оригінальним музичним треком та дизайном будівель.

  Гарного дня!

  [​IMG]
   

  Attached Files:

  Unikron likes this.
 1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
  By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
  Dismiss Notice