Розпродаж в честь виходу Козаки 3: Сходження до Слави!

Discussion in 'Новини' started by Foxzibit, Feb 17, 2017.

 1. Foxzibit

  Foxzibit Administrator Staff Member

  Любі друзі!

  Щоб відсвяткувати вихід другого DLC, Козаки 3: Сходження до Слави, ми вирішили влаштувати для вас сюрприз: до вечора понеділка діє знижка -15% на основну гру, Deluxe видання і Cossacks 3: Дні Величі як в Steam, так і на GOG. Якщо ж Ви думали про придбання вдосконалення до Делюкс видання, то зараз це зробити як ніколи краще - на нього теж діє знижка в 15%.

  store.steampowered.com/app/333420/
  www.gog.com/game/cossacks_3

  Гарного дня!

  [​IMG]
   
 2. порівняно з ціною яку заплатили ми при виході, й "якістю" к3... знижки ви маєтте робити тим хто купував її в самому початку. А не тепер тим, хто "надумає".
   
 3. БоевойБосяк

  БоевойБосяк Active Member

  Я не вважаю, як деякі що тут йдеться про клятий капіталістичний розрахунок. Але картина вимальовується кумедна. Вже купив гру? Дякуємо, ти вільний. На кого будемо орієнтуватись? Звісно на тих хто ще не купив. Тому напевне потрібно продавати гру з рук (Клята цифрова дистрібуція. Як було легко це зробити у часи фізичних носіїв), та качати права: "Доробіть гру, бо не куплю".
   
 4. та просто спостереження, що ті хто купили гру ан початку, не отримали нічого вартого, Якби не моє бажання підтримати свого розробника, я б теж почекав пару тижнів перед покупкою.. що ми маємо, сумнівної якості кілька додаткових юнітів, Ну так виходить що ми за ці юніти переплатили по 1-2 бакса. Виходить грубо кажучи як dlc в тотал вар. Коли в окремому длс продавали "кров".
   
  Лев likes this.
 1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
  By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
  Dismiss Notice