Системні вимоги. Офтоп

Discussion in 'Офф-топік' started by condor_fly, Jul 16, 2015.

 1. condor_fly

  condor_fly Administrator Staff Member

  + від власника аналогічного калькулятора
   
 2. Unikron

  Unikron Active Member

  А ось я за свій калькулятор сумніваюся. Сиджу з ноута трьохрічної давнини:(
   
 3. Mantikor

  Mantikor Active Member

  Ви помиляєтесь. По-перше на зацікавленості компаній по створенню "заліза" не проживеш, вони можуть платити ААА-тайтлам, іншим платити немає сенсу, адже гроші не відіб'ються.
  По-друге, GSC Game World зацікавлені в тому, щоб якомога більша кількість людей змогла пограти в їхню гру, як наслідок, компанія заробить більше грошей. Тому про оптимізацію думають далеко не в останню чергу, правда або неправильно розрахований термін розробки, або, рідше, вміння команди розробників, не доводять оптимізацію до бажаного рівня.
   
  Uzyol likes this.
 4. Alex_D20

  Alex_D20 Active Member

  Помиляюся в тому, що геймдев-компанії співпрацюють з виробниками «заліза» і мають з цього фінансову вигоду? Аж ніяк і це всім відомо.

  Про GSC не йшла мова, оскільки якраз і виділив їх бажання зробити гру для «калькуляторів». А далі побачимо.
   
 5. Uzyol

  Uzyol Active Member

  Це не правило. Все залежить від політики розробки. Якщо розробники планують випустити шедевральну по графіку гру, то якби вони не оптимізували її, навряд вона піде на калькуляторі. Другий орієнтир — на маси. Прикладом таких розробників є Blizzard. Вони завжди випускають ігри які запускаються майже на всьому залізі. Їхній WoW запускається на 10-літньому залізні.
   
 6. Alex_D20

  Alex_D20 Active Member

  Якраз правило, а все інше - виключення з цього правила. Комп'ютерна техніка розвивається практично кожного дня. Ось для чого звичайному користувачу оновлювати його ПК? Одиниці людей займаються серйозно графікою, відео, обробкою даних та іншими видами діяльності для чого дійсно необхідно мати серйозну конфігурацію. Чи вигідно розробникам «заліза» придумувати нові технології для того, щоб їх нову деталь купили одиниці? Звичайно ж ні. Кардинальна маса людей купують нові технології для свого ПК заради нових надвимогливих комп'ютерних іграшок, оскільки звичаний серфінг в Інтернет, перегляд фільмів, робота з документами і т.д. не потребують всього того, що виходить. Для цього достатньо простої конфігурації. Не даремно ввели таке поняття, як «ігрові ПК».

  Спілкувався з людьми, які в цьому «варяться», вони підтверджують це і вважають, що це правильно.
   
 7. Uzyol

  Uzyol Active Member

  Те що в світі існує ГЛОБАЛЬНА змова розробників ігор і заліза - то воно таке є, не хто не по-спорить. Це є бізнес. Але для мене це аж не як не стимул купити нове залізо (бо якісь горе-розробники не можуть оптимізувати свою гру). Я її попросту видаляю. У мене ПК близько 20 років. На програмуванні Я навчений цінувати кожен байт своєї пам'ті. Те що вони створюють продукти з максимальним розмахом по ресурсах - то це ще не значить що це правильно. В цьому питанні я консерватор.
   
 8. condor_fly

  condor_fly Administrator Staff Member

  хлопці, навіщо спорити? я, до прикладу, противник всіляких там теорій змов, а як фінансист прагматично у всьому бачу простий фінансовий слід: в даному випадку ситуація з "інфляцією заліза" полягає у тому, що це вигідно як розробникам ігор так і виробникам ПК, бо перші хочуть випустити якомога видовищну гру (що б її купили більше людей) при мінімальних затратах ресурсів - робочий час програмістів які будуть оптимізовувати ті 3д моделі та зменшувати їм кількість полігонів надто дороге задоволення. Цим попитом геймрозробників користуються розробники "нових" технологій (відеокарт, оперативки проциків) та операційних систем, що дозволяють вміщувати якомога більш роздуті ігри (тільки от зміст в них ховається). І весь цей банкет оплачуємо ми з вами, бо ми ж хочем пограти в нову іграшку з отакенною графікою;)
  GSC не є іншою, проте, до їхньої честі, вони вибрали іншу стратегію щоби завоювати свого покупця не навороченою графікою а "поверненням легенди з новою невибагливою графікою та простим движком із шаленною здатністю до модингу". що оббов'язково себе оправдає
   
 9. Uzyol

  Uzyol Active Member

  І я про те — все залежить від стратегії компанії розробника.
   
 10. Маю надію, що в перспективі модери чи розробники зроблять HD текстури)) Щоб не тільки власники калькуляторів, а і власники систем типу Скайнет могли реалізувати можливості свого заліза)))
   
 11. Uzyol

  Uzyol Active Member

  Судячи по відео-скриншоту деталізація текстур на високому рівні. Особливо це видно на будівлях.
   
 12. ^ZiP^

  ^ZiP^ Member

  5.4 ггц проц і 2 гб оперативки, запуститься?)
   
 13. без відеокарти ні XD А якщо серйозно, то через місяць я думаю буде видно.
   
 14. Alex_D20

  Alex_D20 Active Member

  Це що за крокодил такий з 5.4 Ггц?)) І та, для стратегій важлива, в першу чергу, оперативка :)
   
 15. ^ZiP^

  ^ZiP^ Member

  комп'ютеру 8 років майже)
   
 16. Cors@r

  Cors@r Member

  Величина гігагерц не дуже важлива, головним є їх якість та оновленість, бо у пентіума 3 теж було 2 ядра по 3.2 гц, тільки 2003 року розробки:D, толку, самі розумієте)))
   
 17. Alex_D20

  Alex_D20 Active Member

  Та це зрозуміло, однак дивно бачити такі цифри, відчуття, що там мало бути 3.4 :)
   
 18. Cors@r

  Cors@r Member

  Хто його зна)) може й таке)
   
 19. ^ZiP^

  ^ZiP^ Member

  да я впевнений що піде , відеокарту міняв вже тимбільше) бо йдуть ігри які постійно оновлюються типу кс:го, дота 2 і т.д.
   
 20. Cors@r

  Cors@r Member

  Ну, якщо кс го пішла, то думаю, що й ця - легко)
   
 1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
  By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
  Dismiss Notice