Ви помиляєтесь. По-перше на зацікавленості компаній по створенню "заліза" не проживеш, вони можуть платити ААА-тайтлам, іншим платити немає сенсу, адже гроші не відіб'ються. По-друге, GSC Game World зацікавлені в тому, щоб якомога більша кількість людей змогла пограти в їхню гру, як наслідок, компанія заробить більше грошей. Тому про оптимізацію думають далеко не в останню чергу, правда або неправильно розрахований термін розробки, або, рідше, вміння команди розробників, не доводять оптимізацію до бажаного рівня.
Помиляюся в тому, що геймдев-компанії співпрацюють з виробниками «заліза» і мають з цього фінансову вигоду? Аж ніяк і це всім відомо. Про GSC не йшла мова, оскільки якраз і виділив їх бажання зробити гру для «калькуляторів». А далі побачимо.
Це не правило. Все залежить від політики розробки. Якщо розробники планують випустити шедевральну по графіку гру, то якби вони не оптимізували її, навряд вона піде на калькуляторі. Другий орієнтир — на маси. Прикладом таких розробників є Blizzard. Вони завжди випускають ігри які запускаються майже на всьому залізі. Їхній WoW запускається на 10-літньому залізні.
Якраз правило, а все інше - виключення з цього правила. Комп'ютерна техніка розвивається практично кожного дня. Ось для чого звичайному користувачу оновлювати його ПК? Одиниці людей займаються серйозно графікою, відео, обробкою даних та іншими видами діяльності для чого дійсно необхідно мати серйозну конфігурацію. Чи вигідно розробникам «заліза» придумувати нові технології для того, щоб їх нову деталь купили одиниці? Звичайно ж ні. Кардинальна маса людей купують нові технології для свого ПК заради нових надвимогливих комп'ютерних іграшок, оскільки звичаний серфінг в Інтернет, перегляд фільмів, робота з документами і т.д. не потребують всього того, що виходить. Для цього достатньо простої конфігурації. Не даремно ввели таке поняття, як «ігрові ПК». Спілкувався з людьми, які в цьому «варяться», вони підтверджують це і вважають, що це правильно.
Те що в світі існує ГЛОБАЛЬНА змова розробників ігор і заліза - то воно таке є, не хто не по-спорить. Це є бізнес. Але для мене це аж не як не стимул купити нове залізо (бо якісь горе-розробники не можуть оптимізувати свою гру). Я її попросту видаляю. У мене ПК близько 20 років. На програмуванні Я навчений цінувати кожен байт своєї пам'ті. Те що вони створюють продукти з максимальним розмахом по ресурсах - то це ще не значить що це правильно. В цьому питанні я консерватор.
хлопці, навіщо спорити? я, до прикладу, противник всіляких там теорій змов, а як фінансист прагматично у всьому бачу простий фінансовий слід: в даному випадку ситуація з "інфляцією заліза" полягає у тому, що це вигідно як розробникам ігор так і виробникам ПК, бо перші хочуть випустити якомога видовищну гру (що б її купили більше людей) при мінімальних затратах ресурсів - робочий час програмістів які будуть оптимізовувати ті 3д моделі та зменшувати їм кількість полігонів надто дороге задоволення. Цим попитом геймрозробників користуються розробники "нових" технологій (відеокарт, оперативки проциків) та операційних систем, що дозволяють вміщувати якомога більш роздуті ігри (тільки от зміст в них ховається). І весь цей банкет оплачуємо ми з вами, бо ми ж хочем пограти в нову іграшку з отакенною графікою GSC не є іншою, проте, до їхньої честі, вони вибрали іншу стратегію щоби завоювати свого покупця не навороченою графікою а "поверненням легенди з новою невибагливою графікою та простим движком із шаленною здатністю до модингу". що оббов'язково себе оправдає
Маю надію, що в перспективі модери чи розробники зроблять HD текстури)) Щоб не тільки власники калькуляторів, а і власники систем типу Скайнет могли реалізувати можливості свого заліза)))
Величина гігагерц не дуже важлива, головним є їх якість та оновленість, бо у пентіума 3 теж було 2 ядра по 3.2 гц, тільки 2003 року розробки, толку, самі розумієте)))
да я впевнений що піде , відеокарту міняв вже тимбільше) бо йдуть ігри які постійно оновлюються типу кс:го, дота 2 і т.д.