Скрипти у мережевих баталіях

Discussion in 'Побажання' started by Adventurer_Ukr, Jul 25, 2015.

 1. Виважена і продумана тактика це важливі складові будь-якої гри стратегічного жанру, зокрема Козаків. Часто розбудовуючи свою фракцію у перших Козаках не вистачало певного побічного фактору який би впливав на хід бою. І цим фактором можуть бути деякі рандомні скрипти (можливо з варіантом відключення при виставленні опцій гри перед боєм)
  До прикладу:
  #епідемія - скошує певну частину людського ресурсу (принцип схожий на дію голоду, але повинен мати менші масштаби)
  #засуха - зменшує урожайність на полях
  Думаю якщо впровадити ці та інші схожі фактори, то це тільки підсилить інтерес до гри.
   
  Лев likes this.
 2. Syatoslav

  Syatoslav New Member

  Непогана ідея. Варто було б спробувати. Однак чому саме у мережевих баталіях? Якщо запроваджувати - то в цілу гру.
   
 3. [-SKY-]BELLATOR

  [-SKY-]BELLATOR Active Member

  Сделай голод и будет тебе разнообразие)
   
 4. Згоден, шкода що тема не викликає достатнього інтересу у спільноти, цікаво було б почути більше думок
   
 5. Zorro

  Zorro Active Member

  Для кіберспорту казуальщина шкідлива.
  Та і без грошового чи будь-якого іншого інтересу в тебе жахливо "палатиме тил", коли ти домінуєш, а потім ні з того ні з сього якась довбана епідемія все руйнує. Мені здається в грі такі речі повинні контролюватись гравцем.
  Тому, можна би було розглянути можливість введення епідемій при появі нового будинку для контролю - госпіталь (санстанція, щось таке:)).
  Допустимо, госпіталь багато коштує. І ти обираєш або ризик виникнення епідемії - і більше військ (і починаєш молитися). Або менше військ і впевненість.
  Ось приблизно моє бачення.
   
  Лев likes this.
 6. Я думаю це занадто складно та не дуже вписується в концепцію гри. Священники у грі виконують роль лікарів, а з появою госпіталів з*явиться багато питань.
  Випадковими явищами (епідемія, засуха та ін) я пропоную не змінювати гру, а лише трохи її урізноманітнити. І ще раз нагадаю що ці фактори повинні мати мінімальний вплив на місто, наприклад за час коли від голоду помирає 10 юнітів із 100, від єпідемії максимум 2-3.
   
 7. Zorro

  Zorro Active Member

  Тоді, ІМХО, це нічим не керована казуальщина.
  Хочеш потіти цілу годину, клепаючи юнітів, щоб потім через якусь епідемію програти?
  Нагадую, К3 - ремейк К1, що означає - математичний розрахунок при бойових діях, що означає - навіть 2-3 юніти зі 100 - це багато.
   
 8. Це навпаки "антиказуальщина" адже НЕ спрощує гру. Я вже наголошував що вплив на геймплей це дасть мінімальний і баланс від цього ніякою мірою не постраждає. Ремейк це не 100% копія.
   
 9. [-SKY-]BELLATOR

  [-SKY-]BELLATOR Active Member

  Ну яку роль буде грати госпіталь, якщо є попи та в академії є ап на лікування юнітів??
   
 10. Zorro

  Zorro Active Member

  А яку роль при "епідеміях" і "засухах" будуть грати попи і ап на лікування в академії?
  "Госпіталь" - це як варіант контролю таких фіч (які ще не знати, чи взагалі потрібні:)).
  Мабуть в нас різне розуміння слова "казуальщина".
  Вплив на геймплей буде шалений. При досягненні певного рівня прямоти рук 150 драгунів переможуть 145 драгунів і підуть "сноуболом" аж до бази. І у всьому винною буде нічим не контрольована епідемія.
  Не варто з "козаків" робити "голодні ігри" :)
   
  Last edited: Apr 30, 2016
 11. Читайте уважно що я написав. Стосовно епідемії та засухи, то перша це як голод але в значно менших масштабах, а друге просто трохи зменшує урожай. Ще раз додам, це може бути як опція перед початком гри яку можна відключити, щось типу "випадкові явища". А госпіталі точно не вписуються у концепцію гри, адже у 17 ст вони якщо і були, то лише у деяких країн.
  Про "150 драгунів" - якщо 150 драгунів переможе 145 і залишиться 5, то буде дивно якщо гравець який найняв 145 драгунів (і відповідно має багато ресурсів і казарм) не зможе відбити 5 ворожих штук)))
   
 12. Стосовно "Казуальщии", цей термін має лише одне вірне значення - спрощення і примітивізація ігрового процесу, якщо прибрати з козаків всю прокачку та фізику стрільби, вийде казуальна стратегія. А я пропоную навпаки додати додаткові елементи хардкору.
   
 13. Zorro

  Zorro Active Member

  Ви не зовсім мене розумієте. Цифри лише наведені як приклад. В будь-якому разі, гравці однозначно повинні бути в рівних умовах. На жаль, навіть К1 ці рівні умови не змогли забезпечити (відсутність абсолютно збалансованих мап).
  Ви ж пропонуєте ввести неконтрольовану фічу, яка "добавлятиме хардкору" не усім гравцям на карті одночасно, а вибірково.
  Ваші аргументи з приводу того, що це буде щось незначне - незрозумілі. Тому що гравці однакового рівня матимуть співвідношення сил 50 на 50. Ви ж пропонуєте, щоб в якийсь конкретний момент матчу співвідношення просто так, ні з того ні з сього, змінилося на 50 на 49 (48 - не важливо). А це вже БАГАТО.
  Відбити тих 5 драгунів просто не буде чим, бо до тих 5 буде йти потік інших, і всі вони разом прийдуть до Вашої бази і просто заблокують ваші казарми чи ДЦ (перестріляють селян, нанесуть удар економіці).
  Козаки - "сноубольна" гра. Моментальна перевага може завершитись перемогою. І якщо зараз такі переваги гравець створює собі сам - то при епідеміях чи засухах вони появлятимуться хз звідки.
   
  Last edited: May 1, 2016
 14. Zorro

  Zorro Active Member

  Вживаючи термін "казуальщина" я маю на увазі етимологічне його значення (від лат. слова "casualis" - випадковий).
   
 15. [-SKY-]BELLATOR

  [-SKY-]BELLATOR Active Member

  Я щось не бачу сенсу в цьому хардкорi. Його так хватає. провтикав хавчик, во тобі епідемія, ще хуже коли не встиг патронів докупити.
  старим гравцям він точно не потрібен.
   
  Last edited by a moderator: May 2, 2016
 16. Переклад дійсно вірний, але тлумачення ні. Казуальні ігри завжди вирізняються своєю простотою, це їхня головна особливість, сперечатися на цю тему немає сенсу
   
 1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
  By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
  Dismiss Notice