Специфіка національних дипломатичних центрів [Опитування]

Discussion in 'Побажання' started by Лев, Jun 14, 2016.

?

Чи треба реформувати дипломатичний центр

 1. Історична відповідність найманців, перехід найманців у 18-ст

  64.3%
 2. Історична відповідність найманців, без переходу у 18-ст

  7.1%
 3. Стандартні найманці, перехід найманців у 18-ст

  14.3%
 4. Стандартні найманці, без переходу у 18-ст

  14.3%
 1. Лев

  Лев Active Member

  Я вже висував ідею про те, що найманці усіх країн мають бути різними. Мені хочеться розгорнути це питання ширше.
  Логічно було б підігнати склад найманців дип. центру кожної країни до історичних реалій. Наведу прикладі на любій Україні:
  Рундашир - по суті може залишитися, як теоретичний найманець із австрії
  Турецький піхотинець - також підходить
  Лучник - татарин (кінний лучник)
  Гренадер - польський гренадер
  Січовик - донський козак
  Драгун 18-го - шведський драгун

  Також я пропонував найманців 18-го сторіччя відкривати лише після переходу у 18-е сторіччя, а до переходу замінити їх відповідниками 17-го сторіччя.
   
  ALEGATOR1209 and CossackUA like this.
 2. CossackUA

  CossackUA New Member

  Підтримую ідею, але необхідно зберегти баланс. Країни, які мають колонії, зможуть тоді збирати найманців усіх тільки можливих видів. А країни, які здебільшого проводили національно-визвольні змагання, або були геополітично слабкими, стануть обмеженими. З одного боку країни повинні нагадувати історичні факти, з іншого - всі повинні бути рівними. Хоча Україні це нововведення не загрожує нічим, бо в козацькі часи ми показали, що можемо вести не тільки війни в захисті, але й наступальні.
   
 3. Чому саме польські гренадери, а не шведські, наприклад, але тільки в 18 сторiччi. Тим більше гренадерські частини у Польщі були не так поширені, а ось взяти крилатих гусарів та\або мушкетерів можна, хоча з мушкетерами я не впевнений, гетьманам більше допомагала польська кіннота. Щодо донських козаків там теж все досить спірно, допомагали вони здебiльшого лівобережним гетьманам та під час росiйських походiв проти полякiв в Запорiзьку Сiч. Також я думаю що у Украïнi вистачає своïх козакiв, а ось взяти стрiльцiв, хоча навiщо вони потрiбнi, або росiйських пiкiнерiв так це можна. З іншим я згоден , але про наймання саме австрійських рундаширiв нічого не чув , можна спробувати взяти волоських, трансільванських або на крайній випадок молдавських мечоносцiв/рундаширiв або пiкiнерiв.
   
 4. Лев

  Лев Active Member

  Головний мотив - не внести дизбаланс. Усі мої пропозиції були накинуті нашвидкоруч. Найбільша зміна - це січовик на донського козака, втрата безболісна, адже Україна й так має січовиків. У будь-якому разі це стосується всіх націй, а не лише України.
   
 5. LordWeider511

  LordWeider511 Member

  Не згоден. Це змінить стратегію гри. Може хто і не користуєтья найманцями, але якщо як ти кажеш за Україну відмінити січовика, бо він вже є, будуть початкові раші січовиками від інших націй від яких неможливо відбитися... До того ж у кожного найманця свій час і стратегія. Я поки тільки не розібрався навіщо гренадери...
   
 6. Лев

  Лев Active Member

  Особисто я завжди використовував найманих гренадерів, коли грав за Україну для руйнування будівель.
  Знову ж таки. Це все було на швидку руку. І основна суть в ідеї - це підформатувати ДЦ під нації, а не змінити механіку гри з найманцями. Правда, так як юніти залишилися клонами, це не має сенсу.
   
 7. Chocola

  Chocola Member

  Січовик вже швидше буде земляком, який не захотів подаватись в козаки.., на відміну від січовика з конюшні
   
 1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
  By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
  Dismiss Notice