Так зване "многоствольное орудие", і як Ви з ним боролися

Discussion in 'Фан зона' started by [email protected], Jul 11, 2015.

 1. Пам'ятаю, що більшість проблем при мережевій грі з друзями у мене виникало саме через неї (понавчав, блін, на свою голову). Справа в тім, що, як Ви всі знаєте, одна така багато-ствольна гармата, якщо лиш трохи не догледів могла скосити пів війська з мушкетерів 18 ст. До того ж новачків (і не тільки) чомусь тягне до компонування стін з отією диявольською штукенцією. А багато-хто їх створював десяткам. Ідеш-собі такий гусарами в напад, чи рейд (сперти декілька холопів) а тут на тобі - стіна, та ще й ізза вугла виїжджають собі, спокійнісінько так з десяток багато-стволок. Що поробиш, приходилось відступати.

  От, власне, й саме питання: "Хто як з ними боровся?". Дякую)
   
 2. condor_fly

  condor_fly Administrator Staff Member

  пам'ятаю було це у 2005 році в інтернет-клубі я грав з одногрупником по сітці
  карту ми невідкривали але розвідкою я з жахом дізнався, що до моєї бази попри край карти наближається ціла хмара його повністю апнутих пікінерів 18 ст.
  з жахом, бо втой час мої пруські мухи 18 ст. били його драгунів та найманців в центрі карти і тримали артилерійську позицію, а зупинити цю орду наявними на базі невеличкими силами не представлялось можливим
  тоді я миттю побудував декілька багатостволок, дав їм охорону із декількох десятків пік 17 ст. та відправив на перехоплення сил вторгнення.
  благо, через жилі квартали його піки довго топали і як раз зустрілися на фланзі з моїми багатостволками, які перекосили цю хмару пік за хвилину часу
  мені стало забавно, коли я побачив нову хвилю пік, що йшла до моєї бази попри протилежну кромку карти
  і знову я встиг перекинути туди многостволки - результат той самий, тільки дещо мої броньовані піки сильно порідшали через "дружній вогонь" багатостволок
  на третій атаці із шаленними втратами його піки примудрились захопити мої багатостволки і я направив туди з десяток апнутих на броню кирасирів
  коли його піки кинулись на горстку моїх кирасирів "дружній вогонь" тепер уже його багатостволок викосив їх а мої броньовички з покоцаним здоровьячком відбили багатостволки і зразу перекосили його підійшовше підкріплення
   
 3. Особисто я чомусь про кирасирів взагалі забував, що б не робилося, а з багатостволками я боровся з допомогою гармат (з десяток зазвичай вистачало) вони заразом і ворожі ряди дещо підкошували. Доречі, й пікінери 18 ст. у мене були, як крайній захід, такби сказати крик утопельника:)
   
 4. Unikron

  Unikron Active Member

  Я в мережі ніколи не грав, тільки проти компа. Тому тактика була такою - на багатостволки гнав покращенних на броню пікінерів, за якими йшли мушкетери, які прибирали охорону гармат. А по можливості з флангу проводив легку кінноту і, поки гармати косили пікінерів, намагався захоплювати багатостволки поки вони поверталися до кінноти.
   
 5. Можна буде колись зіграти, через Хамачі, скажімо. Якщо ти, звісно не проти)
   
 6. Unikron

  Unikron Active Member

  Ну може якось наважусь. А то тут як почитаєш, що всі років по 10 грають в мережі, то аж лячно стає там з'являтися:confused:
   
 7. Та я не належу до тих "ветеранів" до того ж й давно не грав)
   
 8. Roman15SM

  Roman15SM New Member

  Якщо граєш без гармат:
  Береш кирасирів, апдейтиш їх та апдейтиш їм броню в кузні та в академії по максимуму і в атаку, таких кирасирів вони не завалять і вони успішно до них добігають. Якщо там є охорона, то береш ще й драгунів + робиш свої багатостволки і їх пхаєш перед драгунами) Твої багатостволки відстріляють стрільців, драгуни відстріляють тих, хто захоче захопити твої багатостволки, а кирасири захоплять чужі))

  Якщо граєш з гарматами:
  Будуєш 10-20 гармат і відстрілюєш))
   
 9. Nazar

  Nazar New Member

  Можна на многостволок кидати пікінерів 17 або лицарів . Вони броньовані і тому їх не "косить". Завжди так роюлю :)
   
 10. [UA] Bitsuha

  [UA] Bitsuha New Member

  Хех взагалі ніразу не грав проти многостволок, а якщо і грав то кірасірами (або витязями) та позаду пікі 17 ст.
   
 11. Я теж так робив, але поки піки з кавалерією дійдуть до гармат, мій супротивник зазвичай встигав відвести їх позад своїх солдат
   
 12. Lukas_Svann

  Lukas_Svann Member

  Я теж хочу з вами, дуже дуже)Сам я не ветеран, так, тільки трохи знаю ази)Граю на http://cossacks-server.net/
   
 13. Ihor

  Ihor Member

  Виключно бити гарматами (пушками - з ядрами ).
   
 14. MrGreen

  MrGreen New Member

  то тут намічається батл? я б не проти, зіграти по мережі, якщо буде місце. Я так розумію гра через звичайний емулятор локалки, типу хамачі?
   
 15. Lukas_Svann

  Lukas_Svann Member

  Я граю на сервері Аллігатора, можу розказати, якщо буде цікаво
   
 16. MrGreen

  MrGreen New Member

  Якщо можна) Але я такий нуб, що почати треба з ігрового клієнта.
   
 17. Lukas_Svann

  Lukas_Svann Member

  Треба тільки Козаки, все інше - тут
  Нічого складного)
   
 18. Syatoslav

  Syatoslav New Member

  Були часи, що з ними тільки й грав. Потім друзі на них перейшли, після того, як всі їхні війська лягали під нескінченними картечами. Так ігри стали дуже скучними, зводились до битви артилерій та спроб легкої кінноти зробити рейди, таким чином згодом ми домовлялись, що не будемо многостволок будувати. Вони - зло, роблять гру менш динамічною.
   
 19. Та чому ж, як на мене, вони, навпаки, змушують робити різні маневри, робити резерви. думати тактику і діяти відповідно до ситуації. Оскільки Вам треба маневрувати картою, щоб не натрапити на ті диявольські штуки; чи робити багато гармат, щоб перемогти багато-стволки, ну, і, зрештою, йти на них ордою кирасирів або інших броньованих юнітів, в надії розбити охорону й захопити, чи знищити ворожу зброю.
   
 1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
  By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
  Dismiss Notice