Турнір від клану [KR.S]

Discussion in 'Новини' started by Foxzibit, Mar 6, 2018.

 1. Foxzibit

  Foxzibit Administrator Staff Member

  Шановні друзі!

  Ми хочемо анонсувати турнір від клану [KR.S] із призовим фондом у 2640 грн. Проводитись він буде 10 та 11 березня з 14:00 за Києвом. Кількість учасників до 32 включно, інші будуть запасними (із запасних будуть братись гравці таким чином, щоб забезпечити максимальний баланс (тобто черга запасних буде за пріоритетом)).

  Формат турніру:
  2х2, буде створено 16 команд
  Весь турнір bo3 (до 2х перемог), окрім фіналу bo5 (до 3х перемог)
  10 березня - 1/8 і 1/4
  11 березня - напівфінали, матч за 3 місце та фінал
  Опції:
  5000 15пт
  Одразу у 18 сторіччі
  Сезон - літо
  Мапа - суша
  Рельєф - рівнина
  Ресурси - багато
  Розміри мапи - маленька
  Гармати - стандарт
  Полон - без селян та міських центрів
  З ринком

  На кожну гру даватимуться 2 нації, в кожній команді повинні бути обидві нації (гравці самі обирають хто за яку націю гратиме)
  Всі ігри будуть супроводжуватися стрімом.

  Реєстрація проводиться у групі discord, у спеціально створеному текстовому каналі: https://discord.gg/DWJAbty. Напишіть там ваш нік у грі та приблизну оцінку свого рівня. Будь-ласка, не махлюйте з оцінкою, оскільки всі зацікавлені в красивій та цікавій грі.

  Наприклад:
  [KR.S]Atom 8/10
  Ви повинні підтвердити свою заявку на участь у турнірі на сервері в Discord. Зі своїм напарником ви познайомитеся 9 березня і тоді ж буде опубліковано сітку ігор. Якщо ви не зможете приймати участь, будь-ласка пишіть завчасно.

  Призовий фонд: пара переможців отримає 1300 грн, 900 грн отримає команда, що займе 2 місце і володарі 3-го місця отримають 350 грн.

  Гарного дня!

  [​IMG]
   
 1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
  By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
  Dismiss Notice