Україна в грі

Discussion in 'Побажання' started by Alex_D20, Jun 4, 2015.

?

Чи потрібно вносити зміни в українську фракцію?

 1. Так, потрібно все кардинально поміняти!

 2. Потрібно внести деякі правки, додати декілька юніті

 3. Нічого не міняти, все і так круто!

Results are only viewable after voting.
 1. Plodojer

  Plodojer New Member

  Шкода, якщо справді не збираються додати Україні піших козаків зі списом та шаблею. Було ж?! Було! Колориту б додалось та й тактичних можливостей також.
   
  Last edited: Apr 17, 2016
 2. J0keR

  J0keR Well-Known Member

  додати 1 юнiт - це найлегше, що можна зробили завдяки модам, не враховуючи числовi правки балансу
   
 3. [-SKY-]BELLATOR

  [-SKY-]BELLATOR Active Member

  если додать пешую пехоту это десбаланс не внесет?
  в истории много чего было)
   
 4. Plodojer

  Plodojer New Member

  Так, довелось би ще щось поміняти (можливо навіть тільки в України), але той хто багато крає Україною в К1, знає, як інколи не вистачає різноманіття. :) Але розробникам видніше, можливо цей дисбаланс справді важко подолати і щось подібне ми знайдемо у якомусь майбутньому моді.
   
 5. [-NF-]Simplex

  [-NF-]Simplex Member

  а чим тобі реєстрові козаки, селяни та священники не влаштовують як захист для сердюків?
   
  [GFF]Petru likes this.
 6. Plodojer

  Plodojer New Member

  Та я ж не про захист сердюків. Їх захистити - не проблема, я лише про різноманітність.
   
 7. [-NF-]Simplex

  [-NF-]Simplex Member

  Для різноманіття є дипломатичний центр.
   
  [GFF]Petru likes this.
 8. Plodojer

  Plodojer New Member

  Така собі "різноманітність". :)
   
  condor_fly likes this.
 9. Wayder

  Wayder New Member

  Дурня якась. Окрім сердюків нікого не буде?
  Не розумію взагалі як не буде пікінерів? Завжди у козаків були воїни зі списами.

  1:47  І юнітів повинно бути набагато більше ніж тільки сердюки. Тактика, стратегія є, у кожного типу юнітів повинні бути свої сильні та слабкі сторони. Робити один тип піхоти у грі де зазначається "масштабні битви" з 10 000 юнітами на карті???????????
  Це жарт такий? Чи просто не вистачає часу до релизі гри, тому випускаємо те що вспіли зробити?
   
  Plodojer likes this.
 10. condor_fly

  condor_fly Administrator Staff Member

  Це просто римейк, пане. В модах та доповненнях все буде.
   
 11. Лев

  Лев Active Member

  На відео представлена жахлива реконструкція. Не звертайтеся до неї більше.
  Звичайно, усім хочеться колориту, але якщо створювати окремого юніта під кожен тип бійця, втратиться неповторний стиль козаків. Це майже нічого не дасть. Так треба буде вводити: дейнеків (покозачених селян, які невизнані козацьким товариством) з ціпками (1-й юніт), вилами (2) і косами (3); лучників (4), мушкетерів (5) з аркебузирами (6), стрільців з гаківниці (7) для оборони, піших козаків із коротким списом (8), зі звичною іранською шаблею (9) та до прикладу з угорською шаблею (10).
  Таку треба ввести піхоту для справедливості. Список, звісно, що скорочений. Але хіба це буде цікаво? Єдине для чого це буде плюсом, це те що продюсерам документальних фільмів не доведеться платити окремо за створення моделі. Я чомусь сподіваюсь, що Козаки 3 будуть використовувати в таких цілях, як колись половина закордонних історичних фільмів використовували візуалізацію Age of Empire.
   
 12. ape_ss

  ape_ss New Member

  Дійсно було б цікаво! :) До речі ця штукенція називається Ожига. :)
   
 13. Chocola

  Chocola Member

  Щось змінити треба, бо хотілося би пограти за Україну без часу миру (без апгрейдів сердюки, з досить не малим часом виготовлення як для початку гри, нічого не вдіють проти пікінерів
   
 14. Chocola

  Chocola Member

  У пікінерів дешеві апгрейди, а селян не буде дуже багато через час виготовлення, вони нічого не зможуть
   
 15. qTiger

  qTiger Member

  Нарахунок чайки. Чому її ціна не падає, коли у тебе їх більше нема. І чому не працює контр що б виділити всі кораблі?
   
 16. Лев

  Лев Active Member

  У мене погана звістка: надія вмерла...
  Може я б і зайнявся модами, але не вмію та й просто не маю до того таланту...

  Що ми маємо? Україна з порізаним сердюком, для якого драгуни стали ще страшнішими.
  Зараз українських стрільців можна порівняти з мушкетерами Данії. В умовах довгої гри Україна збудує 8-9 козачих домів, Данія - 5-6 казарм 18-го сторіччя. Данський мушкетер сильніший за українського сердюка. За умови 8 козацьких домів та 5 казарм 18 ст. мушкетер створюється на 25% швидше (200 сердюків/250 мушкетерів). А тим паче баварський мушкетер. Пачеше того, його незрівнянність, пруський мушкетер. А ще є єгері, які його розстрілюють здалеку... І до купи того всього, стандартні нації ще мають звичайну казарму 17 ст.
  Я порівнюю сердюків з мушкетерами 18-го сторіччя, бо Україна без мирного часу дуже слабка. Непрокачений козак безсуттєвий, крилаті гусари значно ефективніші. Тож без, так званого, ПТ Україна - це нація дипломатичного центру. Уся надія залишається на економіку, на яку не вистачає часу.
  Тепер від української унікальності залишилася обгортка. Сердюк сильний стрілець, як на 17 сторіччя, січовий козак - аналог гусара 18 ст. А ще Україна не має важкої кінноти, драгунів, гренадерів, пікінерів, багатоствольних гармат. Звичайно, селяни, що не здаються в полон - це круто. Але вони дуже дорогоцінні, як для гарматного м'яса.

  Також є певна проблема із назвами. Якщо той факт, що сердюків було меншість і кінноти було замало, можна опустити, бо так вже склалася гра, то є речі, які без проблем можна поправити.
  Реєстровий козак. Реєстр завжди був менший від чисельності січі, тому дуже нелогічно, що реєстровик створюється швидше січовика. Його можна перейменувати в надвірного (або городового) козака. Цих чисельність порахувати неможливо, але їх було, скоріше, більше за січовиків, вони мали слабшу дисципліну і гірше вправлялися у ратній справі (якраз схоже на реєстровика з К3). Натомість, реєстровики - оплачувана армія, краще вишколені, іноді, навіть, у обладунках, на зразок польських гусар, правда, без крил.
  Гетьман. Стара пісня... Вже багато говорили, що це якась дурість, коли скаче підрозділ гетьманів. Я розумію, що модель робили, скоріше за все, з портрету Хмельницького, але якщо його перейменувати на отамана (сотник, курінний), то нічого поганого не станеться.

  Вже давно стало ясно, що ніяких змін крім доданої чайки і нерфа сердюка не буде. Але здається, що Григорович в одному з інтерв'ю казав про намір зробити щось типу військової реформи. Та то не суть.
  Україною можна грати, можна перемагати, але хочеться більшої варіативності. Для цього було вже багато пропозицій. Головне, щоб розробники, побачили сенс у внесенні змін і відважились на них. Основне що пропонувалося:
  Голота (або нетяг) - піший козак, пікінер. Це козаки бідняки, логічно їх озброїти списами. Параметри схожі на польського пікінера. Час створення пікінерів: польський - 3, європейський - 4.5, іспанський, турецький та російський - 5.5. Щоб не дизбалансувати, пропоную українському пікінеру середній показник - 4.5.
  Панцирний козак (панцирник, або новий реєстровий козак) - важка кіннота. Реєстровики іноді використовували обладунки, на зразок гусарських, а січовики мали невеликі підрозділи панцирників, вдягнутих у важку кольчугу, щось схоже на російського вітязя. Але для балансу зробити його значно дорожчим. Час створення важкої кінноти: європейський - 24 (16), шведський - 22.5 (15), російський - 25.5 (17). Пропоную українцю - 27 (18).
  Раніше я пропонував певні зміни до сердюка: додати йому анімацію використання шаблі (аналог штикового бою), наприклад, відкриається 7-м удосконаленням. Також у моді Імперія до К1 був юніт сапер, сапер і сердюк вміли будувати частокіл. Непогана практика.
  А також можна було б додати українського лучника за те, що українці не мають гренадерів. Знаю. що він є в дипломатичному центрі. Але українці єдині у 17 столітті європейці, які широко використовували луки. Балансу це точно не зашкодить.
  Козаки були вправними гарматниками. Вище говорилося за шмигівницю, ожигу... Введіть щось схоже. Шотландцям додали ж щось схоже. Що воно таке і, як ним грати не знаю. Не купив останнє DLC.
  Вже не такі сильні. Вище це описано.
  Турецький лучник не змусив відмовитися від яничар...


  Ці пропозиції не "згористрибскок", як Пелип з конопель, бо хочеться засунути в Україну всього і побільше. Це ідеї, як зробити гру більш варіативною в плані тактики.
  Я розумію, що не може бути усе так, як хочу я. Але хочеться щось донести до авторського цеху і, найголовніша проблема форуму, отримати відповідь.
   
 17. J0keR

  J0keR Well-Known Member

  зачем ты кондору отвечаешь, он уже полгода, если не больше, как неактивен ))
   
 18. Лев

  Лев Active Member

  Це не зовсім йому. У нього під аватаркою і ніком написано: адміністратор.
  Його слова якоюсь мірою відображають позиції розробників. Принаймні, мають відображати.
  Та й взагалі, тут увесь форум півроку неактивний. Принаймні, українська гілка.

  Це й не зовсім відповіді йому. Я його цитував, так. Ці цитати я використав для більш логічного повістування)
   
 19. Лев

  Лев Active Member

  В додаток до мого позаминулого повідомлення.

  Сьогодні трішки познайомився з ігровою Шотландією. Захопив шотландців і розвинув у себе на базі. Був досить здивований.
  Виявляється Шотландія дуже схожа на Україну. Більше того вона схожа на Україну з тими пропозиціями, які я описував вище.
  Рейдер - січовик, лансер - реєстровик, мушкетер ковенанта - сердюк, селюк, якого не можна захопити. Немає аналога гетьмана. Але додані пікінер ковенанта - голота, рібадекін - шмигівниця (дещо різні речі, але штука дуже класно реалізована), ще лучник і мечник (аля характерник, дуже цікавий юніт).
  Чесно, ще не знаю, як Шотландія вливається в баланс і як вона розвивається в плані економіки. Але DLC цікаве. Рекомендую придбати) Може й сам придбаю)
  Але є одне але... Чому GSC готові реалізувати ідеї, в яких ми з ними зходимось, але на новій нації, а не доопрацювати Україну. Мабуть, щоб я заплатив...
   
 1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
  By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
  Dismiss Notice