Фейкові Козаки 3

Discussion in 'Офф-топік' started by Adventurer_Ukr, Aug 24, 2016.

 1. У одній із соцмереж випадково побачив рекламу начебто нової гри яка насправді виглядає як привіт із 90-тих, але для піару використали скріни Козаків 3))) Думаю багатьом буде це цікаво, а розробники мабуть повинні щось із цим робити) Нижче розмістив посилання на фейк, якщо проклацати картинки, то можна побачити більше фейкових скрінів))) -pkY3fz2Trc.jpg
   
  Last edited: Aug 24, 2016
 2. Mark Kandaurov

  Mark Kandaurov Well-Known Member

  Максимум, що можна зробити - написати у тех. пiдтримку ВК розробникам і спробувати попросити не викладати ці пости в якості реклами.
  Однак постити їх в рекламній групі будуть все одно, і репости на інші пабліки теж.

  Це не перший такий випадок, коли беруть скріншоти з нормальної гри і видають її за браузерні iгри. Таке, до речі, було і з першими Козаками.
  Так що блокирувати таку рекламу буде собі дорожче.
   
 3. Unikron

  Unikron Active Member

  Все одно за використання скріна потрібно або штраф брати або вказувати авторські права GSC із позначкою *(використовується з гри такої)
   
 4. Jakudzzzzza

  Jakudzzzzza Member

  Правильно кажете, схема дуже популярна, бо тi люди, що займаються просуваннями iгр саме так i роблять, вводячи потенцiйних користувачIв в оману.
   
 5. clockot

  clockot Member

  как, интересная игруха то?
   
 6. clockot

  clockot Member

  Я в подобную игру играл на https://bank24.com.ua/ru . Называется league of legends. Во всяком случае стилистика похожа очень. Кому интересно, можете оценить, она в разделе игры находится, там можно в неё погамать.
   
 1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
  By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
  Dismiss Notice