Флудилка

Discussion in 'Офф-топік' started by Alex_D20, Jun 4, 2015.

 1. condor_fly

  condor_fly Administrator Staff Member

  тут не зрозумієш де міський центр а де церква - усі з хрестами, хоча точно ти правий дерев'яна церква - ГЦ а Софіївський собор - як церква
   
 2. Unikron

  Unikron Active Member

 3. ^ZiP^

  ^ZiP^ Member

  Який сенс козаки 1 вже грати, якщо треті будуть скоро...
   
 4. Alex_D20

  Alex_D20 Active Member

  Оу... а який сенс в старі іграшки грати, якщо є багато нових? А який сенс дивитися нові фільми, якщо є багато нових? А який сенс старі книжки читати, якщо є багато нових? :) Список можна продовжувати безкінечно... Якщо задається подібне питання, то не зрозуміти цей самий «сенс» ;)
   
 5. Unikron

  Unikron Active Member

  Там просто у описі моду є деякі ідеі, які можна було б використати потім у К3 для нових модифікацій. У мене з англійською не дуже добре, але там йдеться про бойові порядки деяких країн, гармати стріляють не так часто, але далі і сильніше. Будинки дорожче, але вміщують більше людей, ну і ще щось з балансом торгівлі перероблено. Думав, що може хтось поділиться своїми враженнями від цих змін
   
 6. ^ZiP^

  ^ZiP^ Member

  я думаю ти зрозумієш, коли вийдуть козаки 3, побачу я, як хтось буде козаки 1 грати... тим більше моди
  п.с.
  багато хто зараз кс 1.6 грає? всі перейшли на кс:го, бо на кс 1.6 забили, турнірів немає, призових і відповідно людей, тут трохи інша ситуація, але розробники давно забили на козаки 1, т.к. гра стара, і зараз будуть робити все аби аудиторія козаків 3 розширювалась, і ЛСН буде по козакам 3, ось тому й не буде ніхто грати козаки 1. І ще, дивитись фільми, та ще й старі по декілька разів якось нецікаво... є такі хто дивиться по 100500 разів те саме, але це не я.
   
 7. Alex_D20

  Alex_D20 Active Member

  Ем..важкий випадок :)

  1. КС 1.6 грають всі, кому гра подобається і ще є сотні подібних інших іграшок, яким вже десяток років, однак вихід «нового» не заставить їх закинути щось улюблене. Повір, тисячі людей передивляються одні і ті ж фільми десятки разів, а ще люди ходять в старих речах, їздять на старих автомобілях, улюблених, і просто колекціонують якісь старі речі, оскільки їм це подобається і все... і т.д. і т.п. І та, найголовніше - не всі думаю як ти, далеко не всі. Це ніби елементарно :)
  2. Ок, навіть якщо дотримуватися твого «Який сенс козаки 1 вже грати, якщо треті будуть скоро», гра вийде в кінці року, про що можна говорити, якщо до релізу ще дуже багато часу? ;)
  3. Ну і найголовніше - звичайно ж, ми всі віримо, що гра буде крутою, черговою класикою жанру (хоча, з твоїми поняття про «старе», тут під сумнівом розуміння цього), однак, ніхто її не бачив, а, якщо, просто теоретично представимо, що вона не виправдає очікувань, і що далі? :cool:
   
 8. condor_fly

  condor_fly Administrator Staff Member

  так нагадалась фраза з крейзі-фільму "ДМБ":
  - Вот ты видишь тушканчика в поле?
  - Нееет.
  - А ОН есть!

  Народ дуріє без новин на всіх гілках форуму: на англійській згадують моди на К1 та гризуться яка версія краща перша чи друга, на російській - зрізались на геях (прости Господи) та грають в гугл-гарада а в нас тут поки шо було тихо...поки шо
   
 9. Alex_D20

  Alex_D20 Active Member

  Я нещодавно якраз згадував, що, надиво, у нас тут все було тихо і спокійно. Ну логічно, чим більше людей буде, тим більше різноманітних особистостей з'являтиметься з різними думками. Звідси і з'являються дискусії.

  Однак, я все ж наголошую, що в кожного є своя думка, бажання, потреби, тому казати, що «я такого не роблю, тоді для чого це», як мінімум, нелогічно :)

  P.S. Особисто виступаю за максимальне оновлення третьої частини іграшки, однак перші «Козаки» завжди залишаться для мене класикою та викликатимуть ностальгію, тому періодично їх запускаю.
   
 10. Unikron

  Unikron Active Member

  Тільки німці та французи спокійно чекають:D
   
 11. ^ZiP^

  ^ZiP^ Member

  І ще, якщо гра не буде на стрімерських платформах, то більшого розмаху ніж к1 не буде точно... Потрібно щоб були стріми гри на твітчі наприклад, щоб ЛСН зайнялись цим, здається і в к1 було, але я вже давно не грав к1, але було б круто робити турніри, стрімити, робити рекламу гри відповідно і т.д. + завдяки цьому Ліга козаків може й жити, ми(гра
  ну якщо ти вже не можеш почекати, то грай к1, хоч цей не має сенсу
  3 пункт смішний) якщо гра не виправдає очікувнань? даю тобі 99% не виправдає, для того і випускається бета, рання стадія гри, для подальших оновлень, адже розробники не випустять гру і пропадуть, вони буду враховувати наші відгуки і т.д. Просто я після того як козаки 1 перестали грати, почав грати кс, і перейшов з 1.6 в ГО, і повір, коли я тільки купив ГО, То було ГОВНО, але оновлення все виправили, і кс доганяє доту, яка безкоштовна і в якій призовий на ТІ 18 лямів доларів... Тому гру грати будуть всі хто грав козаки 1, ВСІ і навіть більше, буде багато новачків, а козаки 1 просто забудуть, буде там 50 онлайну максимум... адже і зараз 100 гравців на ЛСН приблизно а всі вони думаю перейдуть в козаки 3, тому в будь-якому випадку будеш грати і ти і я і всі хто грав козаки 1, будуть грати козаки 3, незалежно чи виправдає гра очікування чи ні, але гра явно не буде гірше к1, який сенс тоді грати щось гірше але схоже... ну короче говоря, козаки 3 будуть, козаки 1 пропадуть...
   
 12. Alex_D20

  Alex_D20 Active Member

  Що в лоб, що по лобу :D Я про день, а ти про ніч :) Ок, далі думай, що в чомусь немає сенсу, а люди будуть робити те, що і робили ;)
   
 13. ^ZiP^

  ^ZiP^ Member

  я механік... не бачу сенсу в тому, що в майбутньому буде не потрібно і т.п. Але згодний з тобою нарахунок того, що люди робили роблять і будуть робити, вивчення історії не допамагає...
   
 14. Цікаво, а чи не захоче команда GCS, зробити на цьому ж двигуні гру по сучасним подіям в Україні? вийшло б, щось типу Sudden Strike.а й думаю мало б успішність.Проте для цього напевне доведеться половину двигуна переписати..

  До речі, було б не погао, якби до гри прикрутили можливість стрімити вдразу на ютуб чи твіч.
   
 15. Alex_D20

  Alex_D20 Active Member

  Побачимо, хто перший наважиться на це...поки що відважних немає :)
   
 16. Unikron

  Unikron Active Member

  Була в мене така ж думка, але спекулювати на цьому у нас в країні навряд чи хто буде. Але така гра все одно з'явиться рано чи пізно
   
 17. Alex_D20

  Alex_D20 Active Member

  Поки в Україні в цьому напрямку буде орієнтація на російський ринок - не буде :) Тому, швидше за все, подібне може зробити хіба що якась американська студія.
   
 18. є місії до моду MWM, гри sudden strike, по подіям в Україні.. є чудових 4 міссії за Україну, з чудово прпробленим сюжетом й тп. є й за сторону раісі, з її лндр.
   
 19. Alex_D20

  Alex_D20 Active Member

  ну так це моди, а я говорю про повноцінну іграшку.. хоча б якось жанру :)
   
 20. Так і я про це, хотілось би гру на цю тему. А стосовно иоду, то я про те що це потрібно, люди он самі вже почали клепати.
   
 1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
  By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
  Dismiss Notice