Флудилка

Discussion in 'Офф-топік' started by Alex_D20, Jun 4, 2015.

 1. Deathdancerr

  Deathdancerr Member

  Давайте на форумі пограємо в якусь гру?
   
 2. Deathdancerr

  Deathdancerr Member

  бо скучно ж...
  я пропоную пограти в "Облом"
  я кажу першу фразу, а ви її закінчуєте так, щоб обламати мене, і після цього додаєте свою фразу
  типу:
  - Сходив в банк
  -----
  - брати 11й кредит
  купив піццу
  -----
  а вона не свіжа і зачерствіла
  ...
  і так далі
  тільки для цього краще окрему тему зробити б..
   
 3. Цікаво тут є фани гри Готика (Gothic) від німецької студії Piranha Bytes. Чи знаєте ви про новий не офіційний мод Повернення 2.0. Й якщо так то чи були ви зареєстровані на колишньому сайті modostroy.ru ?
  В той час(2012-2015) я був там глобальним модератором. Так от мені вся ця ситуація з "обсираннями" GCS та їх Козаків 3 нагадала тйо перод мого життя. Там також була така кучка фанів* котрі плювались, що їм мало новин, що мод переносили 4 рази, й також були потім новини "скоро" які переросли у КТТС" (як тільки так відразу). Так от, вони у своїй більшості як, вибачаюсь, срали так і продовжили срати на мод та команду після виходу моду.
  мод вийшов у кінці минулого року, але тепер постійно виправляються баґи у ньому. навіть остання збірка моду 0060 в порівнянні з попередньою 0056 має вибравлення більше 2500+ баґів.
  Це при тому, що гру тестувала команда. (хоча там свої мутки з нею, і першу релізну версію вони виходить не тестували, (вона всеодно теоретично мала бути без баґів))
  То от, що я хочу сказати GCS працюйте над грою й не слухайте цих умніків. Просто зробіть свою гру, і як тільки вважаєете, що вона буде готова випускайте. Тому, що якщо ви підете за цією кучкою плакс ви втратите набагато більше.

  Ну й мої співчуття Condor_fly - був на його місці, не заздрю)
   
 4. condor_fly

  condor_fly Administrator Staff Member

  Наскільки мені відомо з готикою там взялась доробляти інша фірма і очікування фанатів не оправдались.

  Та все нормально, нова гра народжується у муках щоб прожити довге життя)
   
 5. то після того як Piranha Bytes після провалу Г3 "розійшлись" з видавцем, то так гру доробляла уже геть інша компанія......
  Але я казав про фанатський мод, який вони, автори моду, називають аддоном. Першу версію зробили у 2008 році декілька чоловік з росії. А зараз з 2012 року там можна сказати ціла команда....
   
 6. До розробників коду сайту. Зробіть вже, щоб створювати нові теми могли користувачі з n+ повідомлень.
   
 7. AlexD20, чи ще хтось з укр гілки. Давайте зіграємо онлайн баталію?
   
 8. Jakudzzzzza

  Jakudzzzzza Member

  Було б добре
   
 9. Jakudzzzzza

  Jakudzzzzza Member

  А то хочу пограти з кимось , зараз лікую колено, яке пошкодив нещодавно, тому не виходить на вулиці у щось розважитись! Нещодавно ось тут https://omegamc.ua/ua/mrt-kolinnogo-suglobu.html мрт коліна робив, дякую за такі технології, що дозволяють швидко знаходити проблему всередині організму та допомагають правильно лікувати!
   
 1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
  By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
  Dismiss Notice