зробіть рейтинг 1 на 1

Discussion in 'Обговорення гри' started by qTiger, Jul 31, 2018.

 1. qTiger

  qTiger Member

  сабж
   
 2. Bodun

  Bodun Administrator Staff Member

  Доброго дня!

  Дякуємо за пропозицію, ми розглядаємо декілька варіантів рейтингової гри і примемо до уваги і даний варіант.
   
 3. qTiger

  qTiger Member

  Я запитання продублював на двох мовах. Але не на англійській. Я ніразому не писав в анломовному розідлі. Чому в приватних повідомленнях ти пишиш на анлійській? Чому імено на ній? А не на японській чи китайській???? Де логіка? Ти можеш в ПП писати українською?
   
 4. Лев

  Лев Active Member

  А ти можеш писати це в особисті повідомлення, а не в темі? Чи може вмієш не створювати однакові теми? Чи ще може тобі під силу не засирати форум одними й тими ж повідомленнями? Чому?! Пиши в англійську гілку...
   
 5. qTiger

  qTiger Member

  Поправити кольорові ніки(і то криво) це за паро днів. А поравити тим сами пачим енциклопедію це що? В такі моменти ти починаєш вболівати за піратів з піратскими серверами для гри онлайн. Я вже мовчу що баланс гри кривий. Я не топ 100. Союзник гірше за мене грає. Один противник Bomb топовий і другий противник грає краще мого союзника, а може і краще мене. Ну не може мій союзник бути гірший мене, якщо проти мене грає кращий гравец з кращим союзником. Якщо противник краще мене грає, то мій союзник має грати краще його союзника. Но так воно не виглядало! Де баланс. Нафіга ви затіяли це гівно 2 на 2 на другий сезон. Тре було робити дальше 1 на 1.
  Дальше. В грі ще в першій частині не було всієї інформації по юнітам. Тіпа швидкість перезарядки і так далі! Більше того, в першій частині було сила атаки гранатами у гренадера. Тут її нема. І в цій частині нема інформації за скільки секунд перезаряжаєтся юніт, коли на водиш стрілку на полоску перезарядки. Таке відчутя що гра зроблина на відстаньте. Що розробники не грають в цю гру, вони не люблять стратегії. Те саме стосуєтся першої частини. Коли були нації з сверх крутими юнітами, або нації які немали захисту від багато стволок. З ними вообше комедія. Коли їх нема ще баланс так сяк, а коли вони появляються то це ппц. Полімьоти початку 20 століття. Таке відчуття що разраби перепутали першу світову з 17-18 століттям! І це в 3 частині не підправили. Інтересно як би бомбило розробників, коли б їх заставили зайняти перші місця в рейтингу! Що б вони тоді сказали, граючи за алжир або турцію, про гатлінги і максіми 17 століття?
   
 6. Лев

  Лев Active Member

  qTiger, як можна писати з такою кількістю помилок?.. Неможливо вирахувати якусь умовну силу гравця, коли тактика, хоч мінімально, та все ж варіюється у кожній грі і не піддається уніфікованому підрахунку. Зіграй не одну битву, а 10, тоді користь і на твою якийсь раз випаде сильніший союзник. Якщо ти і за цих умов програєш, то, вибач, але справа не в твоїх союзниках...
  К3, як і К1, має ряд умовностей, які анітрішки не псують гру. Козаки не про реалізм, а про тактику і стратегію. Знищуй своєю артилерією ворожі багатостволки. Якщо вже говорити про реалізм, то завчасно підготовані картечниці приблизно так і клали людей на полі бою, а деякі нації, дійсно, не могли тому нічого протиставити. До того ж у К3 багатостволки сильно порізані у порівнянні з К1. Зарізати їх ще більше і вони стануть непотрібом.
   
 1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
  By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
  Dismiss Notice