5000 10пт тактика

Discussion in 'Обговорення гри' started by Vova Dumanskiy, Oct 21, 2016.

 1. 5к 10пт європа:
  Виграємо ринок з обміном -
  5к вугілля - їжу
  2к заліза - каміння
  2к заліза - дерево
  Закладаємо кузню, 2 Міський Центр (мц) та 2 казарми з урахуванням захисту від рейду січовиками, а саме щоб воїни що будуть йти ширенгою з казарм проходили повз ваші будівлі, щоб їх не захопили рейдери...
  Із мц точки збору на дерево і побудова декілька (2-4) складання біля ресурсу, на початку гри стараємося робочими з мц чим швидше побудувати одну а пізніше другу залізні шахти, а початковою групою продовжувати будівництво академії і після побудови відправлення на добуток дерева, можливо зайняти нове місцерождіння дерева, відразу робити апґрейд +100% добутку дерева, причому на 1-му місці добутку дерева до побудови академії не повинні трудитися селяни, їх треба відправляти в шахти, коли 2 залізні буде побудовано зайнятися золотими, їх треба зайняти всі на території, тому як тільки побудувалася академія будуємо 10-15 барабанщиків, це також дозволяє уникнути кризи з залізом, та розіслати їх по мапі, можна трішки пізніше.
  Слідкуємо за камнем, його не повинно бути меньше 1700, і як тільки нам вистачає на дипломатичний центр (дип) будуємо його, а в ньому замовляємо легкого піхотинця (лп), або лп-лук через один, і якраз після його побудови забудовуємо всі золоті шахти, навіть ті що на нейтральній території, можна також зайняти додатково 2 залізні і 2 вугляні, але я не рекомендую робити це одразу бо у вас не буде кому видобувати дерево (для побудови шахт мати 1-3 робочих на камінні), в якийсь момент обміняти все дерево в їжу, щоб не було голода, бажано це зробити коли ціна на неї не впала через аналогічний обмін супротивником, на 6-8 хв побудувати будиночки для населення, бажано таким чином щоб їх не захопили, у вільні секунди розставляти охорону по 1-3 пікінерам до складів, будинків... проти рейдів. На 7-9 хв замовити 30-40 драгунів (більше не треба бо не вистачає патронів) та після них безкінечність січовиків, побудувати формації найманців та пікінерів, якім треба прокачати 4рівень атаки, захисту до початку битви, якщо треба купити їжі за дерево, алетак щоб вистачило на покупку патронів, які ми робимо перед атакою на вугілля.

  Тепер частина битви: тут все залежить від ваших грамотних дій проти рейда січовиками, а також самому такі проводити, або використати їх як підтримку основній армії, якою або оборонятися віддавши наказ формаціям стояти на місці (бонус після 20секунд +з атаки, захисту), або атакувати враховуючи такий самий прийом у супротивника, тоді треба віддати наказ стояти на місці формаціям біля його війська та розстрілювати його драгунами та луками, а січовиками намагатися вирізати його драгунами, або атакувати при чисельні перевазі...
  Також не забуваємо про лікувальний апґрейд в академії.
  Удачі вам в боям!

  Автор - Kind-king
  Клан [UKRAINA] , Група в vk
   
  Last edited: Oct 21, 2016
  [UKRAINA]LUBOMYR likes this.
 2. Хороша тактика,поки кращої немає на 5000 10 пт лише можна замість топорчика в камінь йти і це краще на довшу гру.
  Хоть на російську не переводіть щоб конкуренти з інших кланів не грали краще)
   


 3. P.S. Озвучити не вирішився, через брак досвіду в цій сфері, тому якщо ви впевнені в своїх силах і маєте бажання озвучити цей навчальний відеозапис то пишіть мені в приват.
   
 4. Вигадав новий спосіб розвитку за європу 5к 10пт, через телігу, але в цієї тактики як є свої достоїнства так і недоліки:
  З плюсів - швидкий Дип. центр і високий приріст каміння, що більше за приріст дерева - 80 (телега) проти 56 (топор), таким чином при затягуванні гри ви будете лише зміцнювати свою економіку на відміну від гри через дерево, бо там прийдеться мати запас ресурсів на патрони для драгунів і відповідно або йти в запізнілий розвиток економіки або ризикувати і залишитися без патронів (заліза)...

  З мінусів - пізній МЦ на 1.5 хв пізніше, тобто менше людей (можна спробувати компенсувати 3-м МЦ) - тобто меньше робочх в шахти загнати можна буде, відповідно більше прийдеться розмінюватися на ринку, відповідно і на початку гри відразу після Апу теліги купувати їжу за каміння, а через хвилину знову купувати її... Також, це постійна гра на межі ресурсів.

  Тактика:
  Обмін: 5к вугілля - дерево
  1ГЦ 2 каз академія і відразу Дип. (або навпаки - 2гц і пізніше Дип.). Одночасно селянами з МЦ намагатся побудувати залізну і золоту шахти. Далі всіма, видобувати каміння і відразу його обмін на їжу, після нього 5 селян передислокація на дерево, побудова 2 МЦ, розкидання селян по всім можлвим шахтам з пріорітетом на золоті, і знову обмін каміння на їжу.
  Далі можна зіграти за старою схемою, як через дерево або спробувати диковинку у вигляді 3 МЦ...
   
 1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
  By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
  Dismiss Notice