Beta testy!

Discussion in 'Ogłoszenia' started by [PR]Ernest, Apr 5, 2016.

 1. arpe

  arpe Active Member

  Dowiedziałem się że będą miał dostęp po becie, czyli w okresie pre ordera to przeważnie jest 2-3 tygodnie przed wydaniem gry (może być nawet i dłużej). Mam mieć dostęp do pełnej wersji gry.

  Na razie nikt nie wie ile ta beta ich potrwa i czy ktoś będzie miał jeszcze dostęp.
   
 2. Aduhi

  Aduhi Member

  Czyli mam rozumieć, że Ciebie nie wzięli za beta testera, ale jacyś testerzy rzeczywiście mają już dostęp do gry?
   
 3. arpe

  arpe Active Member

  Tylko twórcy gry i nie ma pewności czy ktoś się jeszcze dostanie.
   
  Last edited: Apr 22, 2016
 4. [PR]Ernest

  [PR]Ernest Moderator Staff Member

  Aduhi, prawdopodobnie nie będzie czegoś takiego jak beta testy w naszym rozumieniu. Ci "testerzy" dostaną już ukończoną wersję gry gotową do wydania kilka tygodni wcześniej od innych. Nic więcej. A betę właściwą to może twórcy sobie testują. To miał na myśli.
   
 5. arpe

  arpe Active Member

  Hetman_Polny and Aduhi like this.
 6. Aduhi

  Aduhi Member

  Właśnie zauważyłem że coś na głównej (blog) się podziało :D
   
 7. arpe

  arpe Active Member

  Beta posiada NDA więc nie można publikować materiałów z tej wersji gry.
   
 8. Aduhi

  Aduhi Member

  Szkoda.

  PS: Zgłosiliście się już Panowie?
   
 9. arpe

  arpe Active Member

  Tak bo ja nie dostałem się jeszcze do beta testów, a tylko do youtuberów. Może być tak że dostanę dostęp dopiero po beta testach wszystko się może zdarzyć.

  Mało tego jestem pewien że pojawią się materiały z gry, bo nie każdy wie co to NDA.
   
 10. arpe

  arpe Active Member

  Będzie kilka fal testerów chcą dokładnie przetestować grę by mieć pewność że gra będzie dobra.
   
 11. arpe

  arpe Active Member

  Condor napisał że kilkaset osób dostanie dostęp w 1 turze beta testów.

  A zgłoszeń jest grubo ponad 10 tysięcy.
   
  [PR]Ernest likes this.
 12. [PR]Ernest

  [PR]Ernest Moderator Staff Member

  Wezmą byle kogo i 10 osób może będzie rzeczywiście działało w jakiś sposób dla testów. Inni albo zapomną, albo nic nie zrobią.
   
  arpe likes this.
 13. Warren

  Warren Active Member

  10 tysiecy? A sa tu jeszcze tacy, co pisza, ze C3 nie osiagnie zadnego sukcesu, bo pijar slaby i hurr durr, wszystko zle, jednoczesnie nie znajac zadnych realiow rynkowych RTS. ;-) Bardzo spora liczba zgloszen jak na nie promowana gre, nie przypominam sobie, by jakakolwiek gra RTS poza "hitami ze steama" i Starcraftem mogla sie poszczycic takimi liczbami. Widac marka Cossacks 1 jeszcze sie sprzedaje. Mniemam, ze znacznie lepiej niz C2 pol roku po premierze - chociaz to chyba nikogo o zdrowych zmyslach nie powinno dziwic.

  Ciesze sie, ze taka liczba graczy sie zglosila, bo to pokazuje, ze tak naprawde nawet wszyscy uczestniczacy na tym forum ludzie, to bardzo mala, w ogole niereprezentatywna grupka potencjalnych klientow, ktora NA CALE SZCZESCIE bedzie miala minimalny wplyw na produkt koncowy. Kamien z serca. Cossacks 3 jednak beda grywalnym RTSem.
   
  [PR]Ernest and arpe like this.
 14. arpe

  arpe Active Member

  W piątek ruszyły zapisy dziś jest niedziela. Przez 2 dni tyle nabiło :D Ludzie są stęsknieni za dobrym RTSem takim jakim był C1.
   
 15. Warren

  Warren Active Member

  Zastanawia mnie tylko w jaki sposob beda dobierac betatesterow. Prawdopodobnie chodzi i tak juz glownie tylko o sprawdzenie na jakim sprzecie i systemie pojdzie gra, a gdzie sa wyrazne bledy, ktore nalezy poprawic przed wydaniem produktu. Reszta powinna byc ukonczona.
   
 16. arpe

  arpe Active Member

  Oni pisali że będzie parę fal beta testów.

  W 1 turze chcą raczej sprawdzić grę pod różne systemy oraz konfiguracje komputerów. Tak by gra chodziła u każdego dobrze. Ciekawi mnie tylko jak oni to zrobią czy zostawią na beta testy osoby z 1 tury czy też nie. Tak samo czy te beta testy będą ciągłe czy też wyłączą serwer przed kolejnymi turami.
   
 17. arpe

  arpe Active Member

  Okazuje się że youtuberzy będą mogli wrzucać filmy w dniu premiery. Nie zobaczycie prędzej lets playów. Chciałem dobrze ale dostałem dziś potwierdzenie że tyczy się to wszystkich youtuberów. Skoro nie będzie dostępu to liczycie, że zaufają innym do beta testów ? Każdy może przesłać film innemu youtuberowi i ten drugi bez obowiązku nda wystawi film. Na 99% jestem pewien że bety też nie będzie.

  Zresztą zostały 2 tygodnie i nie zobaczycie gameplayów. Chyba że GSC coś wypuści chwilę przed premierą. Jestem załamany co mogę więcej powiedzieć :((((
   
  [PR]Ernest likes this.
 18. Matkowski

  Matkowski Member

  Dzisiaj Condor poprosił mnie o maila, powiedział, że dostanę klucz na Steam, mimo, że nie składałem nic w związku z betą. Chyba nie daliby mi pełnej gry?
   
 19. [PR]Ernest

  [PR]Ernest Moderator Staff Member

  Bez obrazy, ale to trochę dziwne skoro nic nie składałeś, bo niby na jakiej podstawie? Udzielać niedawno dopiero się zacząłeś :p Gratuluję. Nie mam pojęcia, możliwe że to będzie do przyszłej bety, albo po prostu klucz.
   
 20. Matkowski

  Matkowski Member

  Poprosił mnie o tłumaczenia jakiś czas temu i powiedział, że się odwdzięczy, zapomniałem o tym wspomnieć.
   
 1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
  By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
  Dismiss Notice