Cossacks 3 - návrh v hre - populačný limit

Discussion in 'Návrhy a připomínky' started by Molnija1985, Sep 21, 2016.

 1. Molnija1985

  Molnija1985 New Member

  Ahojte,

  opäť by som chcel poprosiť mentorov československej komunity aby tlmočili moje slová vývojárom ak sa tu nájde viacero ľudí ktorý budú so mnou súhlasiť.

  Všimol som si na viacero videách či už fun videách alebo ofiko videách, že je problém s narastajúcou populáciou a tá sa rieši tak, že sa jednoducho v rámci jednej osady stavia viacero radníc. A tu je podľa mňa kameň úrazu - vývojári sa chvália dobovými stavbami čo je super ale pôsobí veľmi komicky ak sa parížská radnica nachádza 15x na jednej mape a to hneď vedľa seba :( Vyzerá to fakt veľmi zvláštne. Navrhované riešenie:
  - zvýšenie počtu obyvateľov v rámci obytných domov (cossack je hra o tisícoch jednotkách, naozaj domček, ktorý má kapacitu 15 ľudí je veľmi málo a na mape by muselo byť týchto domov asi 333 ak by som mal "len" 5000 ľudí, čiže navrhujem zvýšiť limit domkov napr z 15 na 50 ľudí v jednom domku, napr. v prípade Ruska)
  - pridanie technológie ktorá bude zvyšovať populačný limit domov a ako postih môže byť napr. to že bude to brať viacero zlata niečo ako v prípade žoldu vojakov

  Tak čo vravíte ako sa vám pozdáva tento nápad, ako to vnímate? Nájdeme sa viacerí čo ma podporia v tejto myšlienke?
   
 2. Janek

  Janek Member

  Nebylo by to vůbec špatné dát to do akademie jako vylepšení, zdvojnásobení až ztrojnásobení kapacity domů
   
  Manny likes this.
 3. Manny

  Manny New Member

  Súhlasím
   
 4. TorisCZx

  TorisCZx New Member

  Dobrá připomínka, také s tím souhlasím. Každopádně mi přijde, že všechny návrhy a připomínky, co tu byly vyřčeny, si návrháři k srdci moc nevzali. A to je opravdu škoda.
   
 1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
  By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
  Dismiss Notice