CZ/SK komunita - návrh na zmenu - zvýšenie útočných a obranných parametrov pre skúsené jednotky

Discussion in 'Návrhy a připomínky' started by Molnija1985, Feb 4, 2017.

 1. Molnija1985

  Molnija1985 New Member

  Ahojte,

  nakoľko sú moje jazykové znalosti pomerne obmedzené, tak chcel by som poprosiť administrátorov CZ/SK komunity o preloženie a smerovanie následujúceho návrhu priamo na vývoj.

  Návrh na zmenu: zvýšenie útočných a obranných parametrov pre skúsené jednotky

  Možno by stálo na zamyslenie sa nad tým aký význam má informácia o zabitých jednotkách. V súčasnosti je táto informácia pre hráča absolútne zbytočná. Avšak dala by sa využiť. Tak ako aj v reále, jednotky, ktoré už majú nejaký ten boj sú skúsenejšie a "ostrielanejšie" ako tie, ktoré práve vyliezli z kasární. Čiže napr. keď mám v hre jednotku strelcov, ktorý pobili už stovku nepriateľov tak možno by stálo za to túto jednotku odmeniť nejkým útočným/obranným bonusom. Čiže jednotka strelcov by mala +1 k útoku strelecných zbraní a +1 k obrane. Tento bonus by sa zvyšoval počtom zabitých nepriateľov. Čiže pri 200 zabitých +2, pri 300 +3 atď. Týmto by konečne už získala aj nejaký konkrétny význam informácia o počte zabitých nepriateľoch.

  Čo vy za to, kto je za? :)
   
  Johny likes this.
 2. [KGR]-^K[o]K^-

  [KGR]-^K[o]K^- Moderator Staff Member

  Ahoj, na takovém módu už se určitě pracuje. Stačí sledovat na Steamu Workshop.
   
 3. Johny

  Johny Active Member

  Tenhle herní mechanismus v původních CS1 nebyl, tudíž pochybuji, že by ho vývojáři přidali. Ale mod by na to postupem času mohl vzniknout.
   
 1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
  By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
  Dismiss Notice