Dodatkowe nacje

Discussion in 'Propozycje' started by arpe, Sep 1, 2016.

?

Jaki kraj najbardziej chcielibyście zobaczyć w Kozacy 3?

 1. Krym

 2. Szkocja

 3. Persja

Results are only viewable after voting.
 1. arpe

  arpe Active Member

  Dziś na steamie napisali, że pojawi się Piedmont.

  Orginał:

  "In the release version will be Vinice - one of the Italian nation, also we plan to add Piedmont after release."

  Dodatkowo ma się też coś pojawić z egzotycznych państw Azji.
   
 2. Hetman_Polny

  Hetman_Polny Member

  Gwoli ścisłości to nie napisano nigdzie, że mają pojawić się jakieś azjatyckie nacje a jedynie, że "jest to całkiem możliwe". ;)

  Oprócz Piemontu potwierdzono też już Danię: http://www.cossacks3.com/forum/index.php?threads/news-and-updates-discussion.1106/page-5#post-13879

  Z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy więc przypuszczać, że obiecywane 20 nacji w Kozakach 3 to dokładnie te same 20 nacji co w Kozakach 1.

  PS: Proponuję przenieść temat do działu "Propozycje" i zrobić z niego ogólny wątek na temat nacji jakie zobaczymy bądź też chcielibyśmy zobaczyć.
   
 3. arpe

  arpe Active Member

  Można przenieść temat jak najbardziej do propozycji ;)
   
 4. [PR]Ernest

  [PR]Ernest Moderator Staff Member

  Jest w propozycjach. Moje zdanie na temat nowych nacji już znacie, bardzo bym chciał widzieć Krym i Persję, a o powodach dla nich pisałem już wcześniej w jakimś temacie na 20 stron chyba :p W każdym razie uważam, że Persja jest lepsza niż jakieś Indie czy Chiny, dodatkowo toczyła wojny z Osmanami i Rosją w przedziale czasowym obejmującym grę, czyli XVII-XVIIIw. Krymu nie muszę chyba tłumaczyć, to tak z grubsza.
  Teraz trzeba pójść drogą dedukcji i pomyśleć co jeszcze mogą dodać z ważnych nacji z kozaków 1.35, których nie ma spośród tych znanych w c3. Pominę 12 nacji podstawowych, znamy coś z Azji (stawiam na Chiny albo Indie), Dania była kiedyś wspomniana, teraz potwierdził się Piedmont. Pozostało nam 5 państw nad którymi możemy pogłówkować. Myślę, że kolejnym może być Holandia z tego względu że była w kozakach 1, a to im ułatwia sprawę, a dwa to to, że była ważnym graczem w owym okresie. Moim zdaniem bardzo pożądane byłoby sięgnięcie po ten Krym, niestety co do Persji to nie jestem pewien czy twórcy by się na to odważyli. Biorąc pod uwagę jak bardzo olewają obecne muzułmańskie kraje w grze (kompletny brak historyczności budynków i jednostek + brak XVIII wieku dla Turcji) nie wiem czy wzięliby się za kolejny. Moim zdaniem warto by było, można by wtedy zrobić dobrą kampanie dla Turcji.
  Pewnie większość z tych 8 to te same kraje co w c1, ale jeśli jakieś 2-3 będą nowe to i tak sukces. To są dodatki darmowe! GSC ani razu jeszcze nic nie wspomniało o dodatkach płatnych, które z pewnością się pojawią (według mnie). To już jest czysta spekulacja co płatne dodatki mogą zawierać, osobiście liczyłbym na kolejne państwa, które będą kompletnie nowe.
   
 5. Kamilow

  Kamilow Well-Known Member

  Ja proponowałem twórcom Kozaków jako nową frakcje - Konfederacje Maratów. Hinduski lud , którym jednoczyliśmy Indie w grze Empire Total War.

  http://wiki.totalwar.com/w/Maratha_Confederacy_(ETW_faction) - Ogólny opis frakcji
  http://wiki.totalwar.com/w/Units_in_Empire:_Total_War - Jak się wybierze Maratów to można obejrzeć roster jednostek podzielony na piechotę , kawalerie i artylerie.
  http://wiki.totalwar.com/w/Rajput_Zamindar_(ETW_unit) - Przykładowa i bardzo klimatyczna skądinąd jednostka

  Co do Piemontu to głupi pomysł. Bo czym może się wyróżniać ? Innym modelem księdza ?. Jeśli chodzi o państewka Włoskie to Wenecja by wystarczyła. Kiedy robiłem ten swój duży reaserch na nowe jednostki do gry to okazało się , że Wenecja miała kilka unikatowych oddziałów jak chociażby XVII-wieczna jazda Stradioti. Wątpię by Piemont miał cokolwiek do zaoferowania , natomiast Krym byłby świetny. Holandia ma duży potencjał ale wątpię czy go wykorzystają. Tak czy siak liczę , że pojawią się Szkocja i Portugalia.
   
  [PR]Ernest likes this.
 6. arpe

  arpe Active Member

  Ja bym chciał:

  1. Szkocja
  2. Krym
  3. Holandia

  Piemontu nie chcę :( ale qurde co można zrobić może jakiś oficjalny temat na angielskim może się przekonają do czegoś. Ci hindusi jak będą dobrze zrobieni to też mogą być zawsze to coś nowego innego i kto wie może i dobre by było.
   
  Hetman_Polny likes this.
 7. [PR]Ernest

  [PR]Ernest Moderator Staff Member

  Ja bym nie chciał państwa Maratów. Wolałbym imperium Wielkich Mogołów.
   
 8. Kamilow

  Kamilow Well-Known Member

  Właśnie oni są antagonistą Maratów w Empire. Też można by się stamtąd wzorować. Z innej beczki. Mam nadzieje , że dodadzą pieszych flagowych i konnych oficerów bo szkoda , że ich nie nie ma. Ogólnie liczę , że zbiorą opinie graczy i będą się nimi kierować co do rozwoju gry ( jakaś paczka z jednostkami charakterystycznymi chociażby). Może modderzy dodadzą obsługi do dział i pomyślą nad systemem morale bo nie chce by gra była głupim posyłaniem mięsa armatniego.
   
 9. [PR]Ernest

  [PR]Ernest Moderator Staff Member

  Nie interesuje mnie co jak w jakiejś grze, znam historię to mi starczy :). Wybieram stronę Mogołów ;)
   
 10. Kamilow

  Kamilow Well-Known Member

 11. Hetman_Polny

  Hetman_Polny Member

 12. [PR]Ernest

  [PR]Ernest Moderator Staff Member

  W związku z zainteresowaniem tematem, dużymi spekulacjami i braku jakichkolwiek informacji, dodana została ankieta uwzględniająca propozycje zawarte w tym temacie. Nie dodawałem krajów oczywistych, które pewnie się znajdą lecz te które są wielką niewiadomą, a byłyby powiewem świeżości w kozakach. Nie uwzględnione tutaj zostały Imperium Mogołów i Maratów, ze względu na to, że twórcy planują coś egzotycznego i mogą to być właśnie jedne z tych krajów.
  Jest to ankieta jednego wyboru, także zastanówcie się :) Po paru dniach powtórzymy ankietę na angielskim forum - już bardziej serio.
   
 13. arpe

  arpe Active Member

  Dodaliśmy ankietę w tym temacie, mam taki pomysł by propozycję nowych nacji przedstawić twórcom gry. Albo chociaż jedno państwo mogła wybrać społeczność i mam taki pomysł składający się z 3 kroków.

  1. Dogadanie się w naszym gronie jakie nacje im zaproponować z naciskiem na wygraną w tej ankiecie.
  2. Zrobienie nowej ankiety na anglojęzycznym forum z naszych przykładów ewentualnie dodawać coś z innych propozycji.
  3. Przedstawienie wyniku ankiety twórcom gry i naciskaniu ich by dodali nacje z ankiety.
   
 14. arpe

  arpe Active Member

  Jeśli nie będzie uwag to pojutrze klepniemy ankietę na angielskie forum :)
   
 15. arpe

  arpe Active Member

  Kaprawy94 and [PR]Ernest like this.
 16. Kamilow

  Kamilow Well-Known Member

  I ten jeb.... Piemont jednak będzie. A jego unikalną jednostką będą księża z największą mocą leczniczą.... błeee
   
 17. arpe

  arpe Active Member

  Super ksiądz to jest wstyd naprawdę :D no nie wiem jak to można inaczej skomentować ? Kompromitacja ?
   
 18. [PR]Ernest

  [PR]Ernest Moderator Staff Member

  Tak, ogromne rozczarowanie, a nawet taki kraj jak Piemont ma spory potencjał, niestety to jest pójście na łatwiznę. Miejmy nadzieję, że ten ksiądz rzeczywiście będzie znacznie lepszy od innych, a nie tylko o 5 jak w kozakach 1.
   
 19. Kaprawy94

  Kaprawy94 New Member

  W sumie można się tego było spodziewać. Remake to remake, na premierę chyba nie będzie dużych zmian. Mam nadzieję że gra będzie rozwijana w jakąś konkretną stronę i rebalansowana po premierze. Chociaż patrząc na to jaki GSC ma kontakt z fanami trochę powątpiewam, czy będą słuchać graczy. Obym się mylił.
   
 20. Matkowski

  Matkowski Member

  Dlatego obawiałem się słowa "remake", mimo wszystko większość graczy chcesz mniejszych lub większych zmian i tego chyba nie oleją.
   
  [PR]Ernest likes this.
 1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
  By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
  Dismiss Notice