Gry podobne do Kozacy

Discussion in 'Strefa fana' started by osa1999, Nov 1, 2015.

 1. osa1999

  osa1999 New Member

  Siemka, w jakie gry jeszcze gracie podobne do tej ? Ja lubie jeszcze serie twierdza i age of empires. Kiedyś mi kolega taką z clicka giere pożyczył preatorians czy jakoś tak to też pamiętam że spoko byla (tylko grafa troche słaba xD). Znacie jeszcze jakieś fajne ?
   
 2. Hetman_Polny

  Hetman_Polny Member

  Nie wspomniałeś o American Conquest. Chyba najbardziej podobnej grze do Kozaków. Z klasycznych RTSów przychodzą mi do głowy jeszcze serie Empire Earth i Rise of Nations. Osobiście dawno już nie grałem w żadnego klasycznego RTSa. Niestety gatunek zamarł w ostatnich latach. Miejmy nadzieję, że Kozacy 3 zmienią coś w tej kwestii.
   
 3. osa1999

  osa1999 New Member

  LOL no własnie zapomniałem o american xD też grałem i spox było. Takie troche pomiedzy jedynka a dwójka kozaków ( ale bardziej jak jedynka chyba ).
   
 4. Perun

  Perun Member

  Od siebie mogę dodać grę 0 A.D. Co prawda jest dopiero w wersji alfa, ale jak na grę z tak skromnym budżetem wygląda dosyć obiecująco. Gra jest darmowa więc jakby ktoś chciał to może śmiało przetestować ostatnią wersję.
   
  Hetman_Polny likes this.
 5. Hetman_Polny

  Hetman_Polny Member

  Parę dni temu wyszedł nowy dodatek do odświeżonej wersji Age of Empires II HD (2013), pod tytułem "The African Kingdoms" dodający 4 nowe frakcje do gry (Berberów, Mali, Etiopię oraz Portugalię).

  http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=28267
   
  Last edited: Nov 8, 2015
 6. szemrany

  szemrany New Member

  Z ostatnio wydanych RTSów to bardzo udaną grą jest Grey Goo - konkretny RTS na staroszkolnych zasadach. Niestety klimaty science-fiction.
   
 7. st.wood

  st.wood Member

  W American Conquest też się grało godzinami, ale to nie to samo co Kozacy...Nic nie daje takich emocji jak ta gra XD
   
 8. Hetman_Polny

  Hetman_Polny Member

 9. st.wood

  st.wood Member

  Fakt coś z ma z "dwójki". Szczerze, nie grałem w nią, ale to chyba czas najwyższy by jakoś sobie oczekiwanie na "trójkę" umilić
   
 10. michaaaas

  michaaaas New Member

  GSC zrobili też Heroes of Annihilated Empires. Nie grałem, ale z opisów i screenów wygląda to trochę na kozaków w sosie stereotypowego fantasy :).
   
 11. st.wood

  st.wood Member

  Trochę rzeczywiście, ale Aleksander wygląda bardziej jeśli ma to sens :)
   
 1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
  By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
  Dismiss Notice