Jaké si přejete změny?

Discussion in 'Návrhy a připomínky' started by [KGR]-^K[o]K^-, Aug 13, 2015.

 1. [KGR]-^K[o]K^-

  [KGR]-^K[o]K^- Moderator Staff Member

  Last edited: Jan 11, 2016
 2. Janek

  Janek Member

  Já jen doufám, že to bude jak první díl Cossacks 2 mě totiž vůbec nebavil :-D
   
 3. [KGR]-^K[o]K^-

  [KGR]-^K[o]K^- Moderator Staff Member

  Ano z 80-95% je to remake podle prvního dílu :)
   
  Last edited: Sep 7, 2015
 4. Janek

  Janek Member  pokud budou ve hře bubeníci a zvukový doprovod při pochodu u Britů by se mi líbilo tohle... pokud budou ve hře :D
   
 5. [KGR]-^K[o]K^-

  [KGR]-^K[o]K^- Moderator Staff Member

  Ve hře určite budou důstojníci a bubeníci pri tvoření formací, ale jestli budou hrát stejně jak v C1 nebo jinak na to si budeme muset ještě počkat.
   
 6. TorisCZx

  TorisCZx New Member

  Zdravím přátelé, já bych z celého srdce poprosil, aby jste dokázali prosadit, že děla budou mít obsluhu a nebudou jezdit po mapě sama bez lidí!!! Normálně jsou to 3 chlapi.
  Děkuji moc.
   
 7. [KGR]-^K[o]K^-

  [KGR]-^K[o]K^- Moderator Staff Member

 8. DrowLegend

  DrowLegend Member

  Určite som za áno pri obidvoch anketách.
  Taktiež čím by bolo v lodi viac ľudí tým by bola loď:
  rýchlejšia (pri plachetniciach by to neplatilo)
  rýchlejšia streľba
  rýchlejší lov rýb
  ... .
   
 9. [KGR]-^K[o]K^-

  [KGR]-^K[o]K^- Moderator Staff Member

  Ahoj,

  bohužel mám špatné i dobré zprávy.


  Originál: "In the release version there will be no cannon crews, but as we already told many times, after release we will keep on updating the game.
  Modders could also add all that kind of stuff. This thing doesn't affect gameplay in any way but could take development time."

  Ve vydané verzi nebude děla nikdo obsluhovat, ale jak jsme již řekli mnohokrát, po vydání budeme hru stále aktualizovat.
  Modeři mohou přidat všechny takové věci. Tato věc neovlivní hratelnost žádným způsobem, ale vývoj by se kvůli tomu mohl prodloužit.
   
 10. DrowLegend

  DrowLegend Member

  Škoda, ale veď časom to pravdepodobne urobia a predsa nie je to nič dôležité.
  Ale zas na druhej strane je to dobre pretože sa už neviem dočkať.
  Ďakujem.
   
 11. Johny8x

  Johny8x Member

  Já jsem také nepřišel moc na chuť Cossacks II, proto bych byl radši, aby se třetí díl držel co nejvíce toho prvního, a aby ho dovedli k dokonalosti. Změnit grafiku podle mě jen nestačí. Ta obsluha děl by byla určitě fajn (to mě vždycky dráždilo, že děla si jezdila po mapě sama), posádku na lodi bych také ocenil. (Už jsem zahlasoval pro obě věci i v anketách). Dále bych byl pro, aby byl multiplayer pro 8 hráčů, a ne pro 7. Sudý počet by byl lepší, už jen z důvodu dělení do týmu. Také by bylo určitě fajn vložit do hry nějaké nové národy, u stávajících třeba někde přidat novou jednotku a prostě celkově k celé hře i něco přidat, než jen aby to byl remake bez nějaké inovace. Jestli se nepletu, tak jsem tu na fóru někde četl, že by měla být ve hře nová inteligence nepřátel. To naprosto kvituji. V původní hře to bylo takové nemasné a neslané, pořád ty samé typy útoků, počítač používal jen několik druhů jednotek dokola. To v American Conquest byly ty útoky daleko zajímavější. A abych nezapomněl, nějaká zimní mapa se sněhem by byla moc fajn. :)
   
  Last edited: Oct 20, 2015
 12. DrowLegend

  DrowLegend Member

  Písali že osem hráčov spravia časom, takže sa nemusíme báť.
   
  Last edited: Oct 26, 2015
  Johny8x likes this.
 13. Johny8x

  Johny8x Member

  Díky za info, tahle informace, která mě moc potěšila, mě doteď nějak úplně minula...

  Jsem jinak rád, že do hry tvůrci přidají nějakou tu novou loď pro Ukrajince. Zatím aspoň nějaké nová "jednotka".
   
 14. ono1

  ono1 Active Member

  Osobne by som bol rád keby vyšla len nejaká HD verzia jednotky..... ale v trojke by nemali určite chýbať staré dobré prepravné lode z jednotky (90% vzhľadom také isté) ;) to by som bol veľmi potešený a ešte k tomu aj keby armády boli typu Cossacks 1 a nie 2... pretože u 2 ma vôbec nebavilo, že každá armáda musela byť pomaly v skupinkách.... mám radšej keď si môžem vytvoriť hocaký počet armády a poslať ich cez stred pola kde sa stretnú s nepriateľmi len tak....
   
 15. [KGR]-^K[o]K^-

  [KGR]-^K[o]K^- Moderator Staff Member

  Ahoj, jak už jsem psal "Ano z 80-95% je to remake podle prvního dílu", vývojáři slíbili, že lodě uvidíme brzo, asi během pár týdnů stejně tak gameplay, toto všechno bude ihned po zveřejnění přidáno do galerie. Jelikož je to remake podle prvního dílu, v Cossacks 3 nebude žádná morálka a únava vojáků. :)
   
 16. ono1

  ono1 Active Member

  3x hurá.... + ešte bude sa bojovať tak že budem potrebovať urobiť tie špecialne skupinky s bubeníkom a veliteľom alebo bude stačiť posielať neurčité množstvo vojakov ("rozdelené") ? [​IMG]

  tým rozdelené myslím tak ako na obrázku alebo iba "skupinky"?
  + by som uvítal ešte aj túto "vymoženosť" z 2
  [​IMG]
  to ukazovanie tých "zón"
   
 17. [KGR]-^K[o]K^-

  [KGR]-^K[o]K^- Moderator Staff Member

  Ahoj, vojáci mohou bojovat jak ve formaci tak samostatně jako v původních Cossacks. Myslím si, že znázornění zóny dostřelu ve hře asi nebude, ale vývojáři se zatím o tom nezmínili.
   
 18. ono1

  ono1 Active Member

  okej díky ;)
   
 19. ono1

  ono1 Active Member

  A ešte.... citujem: "7. Budou ve hře možnosti nastavení věcí jako jsou počáteční suroviny, podmínky cen na tržišti, diplomatické centrum, století, doba míru (Peace Time) nebo balón stejné jako v původních Cossacks nebo přidáte i nějaké další volby?
  Stará nastavení zůstanou. Zatím jsme nepřemýšleli o nových, ale pokud hráči budou mít nějaké konkrétní nápady a návrhy, jsme připraveni je vyslechnout. Ve většině případů je implementace do hry snadná."

  myslím si, že by bolo fajn keby s novou inteligenciou oponenta sme si mohli vybrať jeho vlastnosti..... ako napr v age of mythology.... či bude počítačový oponent agresívny, obranár alebo bude budovať väčšiu armádu a s tou potom bojovať a to si vybrať v nastaveniach hry.... lebo ma v C1 nebavilo ako si NPC nedokázal vybudovať takmer akúkoľvek armádu... vždy to po 2 skupinkách odoslal na mňa (zmena obtiažnosti priniesla len to, že to isté robil rýchlejšie)..... takže sa po pár desiatkách hier stala hra čím ďalej tým nudnejšia...

  K bete by som ešte chcel dať taký návrh keďže ešte nevieme ako bude vypadať, ale bolo by fajn keby po skončení hry a vrátení sa do Win naskočila tabuľka, ktorá by bola každý týždeň updatovaná a v nej napísané otázky od vývojárov typu: "boli ste spokojní s pohybom vojska/streľbou/časom stavby/ako na vás hra pôsobila ako celok/atď. a k tomu odpovede typu: a) všetko išlo plynule a bez bugov b) všetko išlo plynule ale našiel som pár chýb.... a k tomu popísať aké c) celkovo to nepôsobilo prirodzene d) nedalo sa na to dívať atď. pretože som mal česť byť už na pár beta testoch rôznych hier a boli totálne zbytočné .... keď som objavil nejakú chybu tak väčšinou trvalo 10 minút nájsť kde môžem dať ticket o bete + ďalších 10 kým tam všetko správne vypíšem a vyklikám... takže som na to väčšinou kašlal a keďže hra bude prepojená 100% cez steam tak žiadne údaje nebudú potrebné proste sa to odošle a odpoveď (napr. ďakujeme za nahlásenie chýb pokúsime sa to vyriešiť v priebehu týždňa atď.) príde na mail registrovaný na steame...... + k tým otázkam dal by som nejaký 5 čo by zaujímalo vývojárov + nejaká všeobecná .... o ostatných chybách čo sa netýkajú daných otázok.......
   
  DrowLegend and [KGR]-^K[o]K^- like this.
 20. [KGR]-^K[o]K^-

  [KGR]-^K[o]K^- Moderator Staff Member

  Ahoj,

  s tebou naprosto souhlasím, ale já preferuji multiplayer. O AI se už diskutovalo dříve a něco podobného jsem už navrhoval.

  Tady se můžeš podívat a zapojit do diskuse :)
  http://www.cossacks3.com/forum/index.php?threads/ai.144/
  http://www.cossacks3.com/forum/index.php?threads/cossacks-back-to-war-pure-remake.51/
  http://www.cossacks3.com/forum/index.php?threads/creating-ai-for-cossacks.1095/


  Myslím si, že k nahlášení změn a chyb atd. bude sloužit toto fórum a že bude vytvořeno vlákno výhradně pro betu. Jestli bude možnost nahlásit chyby skrze hru a jakým způsobem nevíme.

  Ohledně bety doporučuji psát do anglického fóra a bylo by dobŕe, kdyby jsi tento návrh napsal i tady.
  http://www.cossacks3.com/forum/index.php?threads/expected-alpha-beta-testing.181/
   
  ono1 likes this.
 1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
  By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
  Dismiss Notice