Oprawa wizualna

Discussion in 'Dyskusje ogólne' started by Hetman_Polny, Nov 7, 2015.

?

Czy podoba ci się grafika w Kozacy 3?

 1. Tak

  85.7%
 2. Nie

  0 vote(s)
  0.0%
 3. Nie mam zdania

  14.3%
 1. Hetman_Polny

  Hetman_Polny Member

  Jak podoba się wam grafika w nowej części Kozaków? Jej styl, poziom detali, czytelność, kolorystyka? Wolicie gdy gra ma żywe, tętniące kolory czy może bardziej stonowaną, poważniejszą oprawę? A może nie ma to dla was najmniejszego znaczenia, jest to dla was sprawa totalnie drugorzędna i wszystko wam jedno? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach.
   
 2. Maksiu

  Maksiu New Member

  Taka, jaka jest, jest dla mnie jak najbardziej OK.
  Pisali, że silnik gry jest "lekki" więc pewnie nie będzie też zbytnio zasobożerna, co jest na plus, bo przecież nie wygląda obrzydliwie :)
   
 3. osa1999

  osa1999 New Member

  No grafa jest spox, chyba najlepsza z tego typu gier a o wymagania sie nie martwie bo mam kompa nowego w miare i se da rade na luzie
   
 4. Hetman_Polny

  Hetman_Polny Member

  Mnie też satysfakcjonuje taka oprawa graficzna, czuć ten klimacik. Twórcom bardzo dobrze udało się go zachować przy przeskakiwaniu z 2D w 3D, czego np. nie potrafili twórcy gier z serii Twierdza, gdzie przeskok w trójwymiar raczej nie wyszedł grze na dobre. Tutaj na szczęście nie ma co tego żadnych wątpliwości. Jedyne do czego mogę się przyczepić to delikatnie za duży kontrast niektórych jednostek (trochę zbyt jaskrawe są tutaj niektóre kolory), ale to chyba w każdej części się miejscami zdarzało.

  Tutaj mamy porównanie jak zmienił się wygląd gry w stosunku do oryginału:
  [​IMG] [​IMG]
   
 5. st.wood

  st.wood Member

  Zobaczymy jak wyjdzie w praniu, ale na razie jest bajka. Choć wielkim znawcą nie jestem, a raczej typowym graczem wieczorowym, to serio trzymam kciuki bo wygląda to pięknie, a w szczególności poprawa wyglądu budynków.
   
 6. pabloNR

  pabloNR New Member

  Jak dla mnie graficznie prezentuje się zacnie i nie mam się do czego przyczepić.
   
 7. st.wood

  st.wood Member

  Zawsze może być lepiej czyż nie ? Ale fakt, jeśli utrzymają ten poziom będzie bajka, choć niestety moją udręką jest to, że bardziej widzę względy graficzne niż mechaniki gry.
   
  [PR]Ernest likes this.
 8. arpe

  arpe Active Member

  9 lipca 2015 ukazali animację muszkietera i potem ten chłop co siekierą rąbał, nie było wtedy efektów dymu strzału itp. Gdzieś po pół roku ukazał się zrzut z efektami wystrzału, a dokładnie to 11 stycznia był obrazek mini bitwy z efektami. Niedawno dodali do odlewni chłopa który coś tam niby robi :p
  Cały czas pracują nad grą i ją ulepszają, ja się tylko boję by nie została przesunięta premiera. Chociaż z drugiej strony pewnie by znowu poprawili grę przez ten czas.

  Wracając do tematu podoba mi się grafika, chociaż może trochę brakuje efektów światła, lepszych cieni. Jestem pewien że po dodaniu efektów strzału,dymu wymagania sprzętowe będą troszkę większe.
   
 9. st.wood

  st.wood Member

  Nie wykluczam przesunięcia. Dawno nic nie było na fb ani nic, więc może pracują tak, jakby o nas zapomnieli :D
   
 10. arpe

  arpe Active Member

  Każdego dnia odpisują na fb ;) Może to cisza przed burzą :p Zobaczymy teraz ten tydzień co będzie.
   
 11. Warren

  Warren Active Member

  Tak, bo lubie prostote w oprawie wizualnej gier strategicznych. ;-)
   
 12. Radek

  Radek New Member

  Na udostępionych przez studio filmikach grafika wygląda bardzo ładnie, jedynie odrobinę razi mnie "toporność" animacji poruszania się jednostek.
   
 1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
  By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
  Dismiss Notice