Replay турнірів К1 на Youtube.

Discussion in 'Фан зона' started by Zorro, Jul 31, 2015.

 1. Zorro

  Zorro Active Member

  Оскільки не усім користувачам та гостям форуму зрозуміло, про що точаться гарячі дискусії на тему, якими мали б (чи не мали б) бути "Козаки 3", вирішив наочно продемонструвати записи з турнірів, які проводилися старими добрими фанатами К1, велика частина яких проявляють високу активність на цьому форумі.
  Всі гравці у поданих записах свого часу досконало вивчили механіку К1, усі її недоліки та виробили максимально ефективні варіанти економічного розвитку націй, найму юнітів та способів ведення бою.
  Оскільки ми всі мріємо про "Козаки" як про потужну і популярну кіберспортивну дисципліну, то було б корисно обговорити всі недоліки К1 в цьому напрямку, з метою врахування їх в майбутньому модоробами чи самими розробниками.
  Тому пропоную при бажанні та можливості переглянути декілька записів (чи навіть всі) і зробити свої висновки (що добре, а що - ні), які помістити у коментарях цієї теми.
  п.с. Надіюсь, власник каналу не матиме ніяких претензій. Зрештою, записи знаходяться у вільному доступі, а я, можливо, збільшу кількість переглядів :)
  Отже,
   
  Unikron and condor_fly like this.
 2. Zorro

  Zorro Active Member

  Особисто мої враження. Негативи:
  1. Юніти збиваються в купи.
  2. Мушкетів 17 ст. ніхто не юзає, бо неефективні. Тобто слід або пофіксити їх, або створити окрему казарму для стрільців і окрему для meelee.
  3. Єдина панацея від драгунів - це ще більше драгунів. Зрештою, з іншими юнітами ситуація та сама.
  4. Розвідка шляхом проклікування не надихає.
  5. Через злипання юнітів та відсутність "фізики" кулі майже нівельовано військовий стратегічний фактор. Втрачають сенс флангові чи тилові атаки ворожого війська, війна йде переважно купа на купу. Крім того мене особисто дуже сильно дратують форми пік перед драгунами і іншими стрільцями. Т.зв. "м'ясо", яке просто собі ходить чи стоїть на місці.
  6. Що б там не казали, але розвиток доволі одноманітний. Тобто єдина інтрига - це хто швидше прокачає пік на захист чи атаку, хто швидше зробить кирку, в результаті чого найме більше драг і т.д.
  7. Гравці грають однаковими націями через відсутність абсолютного чи приблизного балансу між різними країнами. Для кіберспорту такий баланс має мегаважливе значення, оскільки значно цікавіше дивитись протистояння, скажімо, Франція-Англія, аніж просто Франція-Франція.
   
  condor_fly likes this.
 1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
  By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
  Dismiss Notice