Wasze ulubione zasady z multiplayera z cossacks 1

Discussion in 'Dyskusje ogólne' started by arpe, Feb 29, 2016.

 1. arpe

  arpe Active Member

  Do premiery zostało jeszcze troszkę czasu, by rozruszać forum mam dla Was pytanie.

  Jakie były Wasze ulubione zasady na "shelu" mam na myśli pt, surowce oraz art w cossacks 1.
   
 2. arpe

  arpe Active Member

  Dobra ja pierwszy :p

  Moje ulubione to 10 pt 5000 no art. Najlepiej coś zespołowego 3vs3 lub 2vs2 :) Nie lubię jak ktoś gra milionami to bez taktyki bez sensu jest.
   
 3. [PR]Ernest

  [PR]Ernest Moderator Staff Member

  Miliony podobno mają taktykę i to dosyć skomplikowaną. Też szydzę z tych zasad jednak niezlego kopa w dupe dostałem od takich co grywali to.
  Ja bardzo lubię 5k 20pt i 1k 20pt zarówno w wariancie z marketem i z dc jak i bez. Oprócz tego tak jak Ty lubię 5k 10pt. Sporo nas Polaków gra w te zasady więc możemy pograć. Tsa jakiegoś tam mamy, ja nie wiem bo dawno nie bylem.
   
 4. arpe

  arpe Active Member

  Niestety dawno już nie mam gry na kompie :( ani nie pamiętam konto, hasła itp. To było 12-13 lat temu za długo :(
   
 5. [PR]GuteK

  [PR]GuteK Member

  Moje ulubione? Sam nie wiem. 1000-5000, 0-30pt, ląd - morze. Kto co woli. Granie kiedy nie mogłem stawiać własnych serwerów dużo mnie nauczyło. Musiałem się dostosować. Ale chyba i tak moimi "królewskimi" zostanie 5000, 0pt i 5000 30pt Art/Sea
   
 6. arpe

  arpe Active Member

  Sam miałem ten problem, później gdy dodane miałem zewnętrzne IP miodzio, gdy tworzyło się grę. Mimo wszystko błędy w połączeniu, lagami mnie wykończyły nerwowo po paru latach gry i przestałem. Najwięcej grałem w czasach gdy na polach bitewnych widać było FEI, SR, BWS, BRP, RP, Waszych klanów nie pamiętam, wtedy już skończyłem grać dawno. BRP długo grało chyba jeden z najlepszych klanów. Ja nie byłem w żadnym klanie.
   
 7. [PR]GuteK

  [PR]GuteK Member

  Z tego co piszesz, obstawiam że grałeś w latach ~2003-2004. PR zostało założone w 2004 a ja sam zacząłem grać na multi od 2006. To wiele tłumaczy. Większość chyba pozostałych niedobitków które jeszcze interesują się grą wydaje mi się że właśnie grała w 2005 - 2010. Czasami ktoś się pojawi z lat wcześniejszych ale mało kto ma więcej czasu chyba. No i teraz ten boom bo Cossacks 3 ma wyjść. Niektórych to zainteresowało trochę :)
   
 8. arpe

  arpe Active Member

  Początek 2003 i 2004 skończyłem, widziałem Was na in4. Tylko że mało pamiętam z tamtych czasów ;)
   
  Last edited: Mar 5, 2016
 9. Warren

  Warren Active Member

  Jakiekolwiek zasady z zakazem korzystania z marketu. Rozgrywka staje sie bardziej taktycznia niz zrecznosciowa. Natomiast ze "standardowych" zasad, to na pewno 1000-5000 0-10 minut czasu pokoju. Dluzsze gry mnie nuzyly. A moje ADHD nie pomaga w skupieniu sie dluzej na grze dluzej niz przez kilkanascie minut.
   
 1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
  By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
  Dismiss Notice